toxinum111

Co dělat, pokud mám strach z toho, že EU schválí koncentrační tábory?

Co by měl člověk dělat? Je to normální myšlení?

Nejlepší odpověď
Speed77

Zajít k psychologii, v horším případě psychiatrovi a rovnou nějaké prášky nebo odbornou-lékařskou pomoc.
Normální to není. Smyšlená paranoia.

Další odpovědi
Mr. Marek

Nemusíš. Je to v rozporu s hodnotami a nastavením EU.

elkon

Co to je za bludy? Psychiatr to vyřeší.

zjentek

Nejlépe ZMĚNIT JOB!!! Vypadá to, že máš nejistou práci někde v továrně, stavbě, provozu… Avšak pokud se pletu a ty vlastníš nebo vedeš nadnárodní korporaci, nemáš se čeho bát. S vysokou pravděpodobností v budoucnu povedeš i podobný tábory, pokud k tomu nakonec fakt dojde. Volte modré! History repeating…

Ametyst

Já mám zase strach, že EU vybuduje armádu (na potlačení neposlušných zemí. ) A že se s tím žoldnéři v cizí zemi nebudou párat, je snad jasné.

paul1

Co dělat? Probudit se!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Spartaboy

Odstěhovat se třeba do KLDR.

Speed77

Hergot, k * psychologovi.

led

Môže tam ísť aj bez Herr Gotta 😉