Zlatý

Co dělat, když člověk zabloudí v OC?

Přijdu takhle do OC, chci se kouknout na plánek - a ejhle, koukám na BSOD...
;-)
Džípíesku samozřejmě mám, ale ona, mrcha, nechce v budovách fungovat...
;-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Stříbrný

Vzít si sebou několik set metrů provázku, upevnit u vchodu do OC a odmotávat a odmotávat. Nebo cestou házet kousky chleba, pro ten se nikdo nesehne, takže cesta zpátky bez problémů zajištěna. Nemyslíš náhodou přestavované OC Chodov? Už nové podzemní absolutně nepřehledné garáže napovídají, že by byl potřeba průvodce. Chodila jsem do OC často nakupovat bez problémů, ale nyní při rekonstrukci jsem jednou nemohla najít svoje auto a naposledy jsem se tam regulérně ztratila! Tak už na nákupy jezdím jinam.

Další odpovědi:

Zlatý

Jak se říká: "Líná huba-holé neštěstí". Zeptám se a vím. :-))

Zlatý

Vykopni nejbližší výlohu, ochranka se o tebe postará.

Stříbrný

No... to se ještě dá, protože máš hubu a nohy, tak se buď zeptáš, nebo najdeš jiný terminál. Já ale viděl před dvěma roky BSOD na bankomatu, jediném bankomatu té banky v okolí asi 7 km... a taky v OC...

Zlatý

Najít místo, kde mají čepované pivo a tam vyčkat, než tě začnou doma postrádat a vyšlou pro tebe záchranný tým.

Bronzový

Tak urcitě bych se snažil dojít, někam do širší uličky, kde jsou lidé a pak někoho nenápadně oslovit a zdvořile ho poprosit , zda by mi poradil ,jak se dostanu TAM A TAM.

Pokročilý

Chytil bych toho ajtaka za ucho a ukazal mu, jak se vypina ACPI v BIOSu :D Nebo jak se instaluje Windows bez vrstvy HAL.

Stříbrný

Začni rozdávat sladkosti okolním dětem. Budeš to mít i s odvozem.

Bronzový

nevím mně nepřijde ,že by někdo v OC mohl zabloudit,ale je fakt,že jsem tam byl naposledy někdy před rokem 1999 ale za to poprvé autem,předtím jen hromadnou dopravou.

Zlatý

Ty nemáš džípíesku?

Zlatý

Jsem se ještě neztratila. Ale když jsem byla podruhé v Šantovce, hledala jsem tam jeden obchod, a bůhví proč jsem si myslela, že je v prvním patře. Tak jsem to patro obešla jednou, pak ještě jednou, ale už jsem koukala na druhou stranu, a když jsem to nenašla, tak jsem sjela zpět do přízemí, že to vezmu systematicky a pak jsem to našla.

Diskuze k otázce

Zlatý

gecco

Jo jo, Pusinko, je to Chodov...
;-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 5590
Zlatý led 2987
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý annas 2527
Zlatý briketka10 2452
Zlatý Kepler 1866
Zlatý marci1 1839
Zlatý quentos 1709
Zlatý iceT 1586
Zlatý mosoj 1586

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.