co delat??)

Trošku bblí o tom mluvit :X
no proste jsem asi před rokem si všimla že mne rostou chloupky pod pupikem a vypadalo to hrozne,tak jsem to oholila :X.
ted se normalne stydim vyjit nekam v plavkach. :// co delat?? ))
Doplňuji:
ale ja na žadný depilace nechci:(((
ale ted přemýšlím co bude jestli si to necham uplne narust to budu mit jako u kluka?! :X

Nejlepší odpověď
Pájo

Zadej si do vyhledávače hesla
epilace
depilace

a najdi si, co ti bude nejvíce vyhovovat.

Další odpovědi
Drap

Musíš si vybrat sama. Je to normální a přirozené,když v dospívání začnou v některých místech růst chloupky. Buď si je můžeš nechat, nebo odstranit. Jiná možnost neni

www

Pokud ti to vadí, tak znovu oholit, lepší je ale depilace.
Doplňuji:
Co jako u kluka? Chlupy taky nemá přece každý kluk všude a stejně! 😁

anonym

Ahoj Čísélko.

Měla jsem tetu, byla hodně „zarostlá“ a vypadalo to hrozně. Plavky nosila často a ráda. Nic si z toho nedělala – trapný extrém.
Je řada přípravků, které se dají na tyto partie s úspěchem použít. Co třeba Weet? Existují depilační proužky, ale hlavně PĚNA. Nastříkáš, rozetřeš a za chvilku setřeš stěrkou. Chloupky jdou dolů jedna báseň. Pokud nechceš používat „chemii“, tak zkus holítka nebo holící strojky. Jsou pro ženy určeny speciálně k vyholování slabin, do plavek atd. Řekla bych, že jedna cesta do drogerie Tvé problémy a starosti vyřeší.

bubukaa

Co řešíš ? buď si je nech narůst nebo je ohol nic jiného nelze