Avatar uživatele
Curiosity

Co chlapovi na svačinu? Pracuje jako řidič. Nemá možnost ohřevu. Nestaví, nestaví, vůbec nikde nestaví! 😛

Pořád dělám jen rohlíky se salámem, sýrem, zeleninou atd., ale už mi to příjde nudné. Nemáte nějaké další tipy, co bych mohla dělat, co se nemusí ohřívat?? Čím barvitější, tím lepší. Samozřejmě přibaluju čokoládky, oplatky, jablíčko atd. atd. 🙂 Ale ten hlavní chod potřebuji více obměňovat. DĚKUJI ZA KAŽDÝ TIP!! 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, kapka, tom004, fcoop, MA-SU-KA před 4517 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

Proč rohlíky??? Dej chleba, druhý den celozrnné pečivo ,housky , bagetu prostě to střídej ,věř,že mu to přijde víc k chuti ..... vajíčkový salát,různé pomazánky těch je nepřeberně,

to je jako ten vtip jak si chlap připravoval sám svačiny a stále chleba se sádlem …a vždy když rozbaloval …tak chlapi koukali a on říkal ,copak budu mít dneska asi dobrého…
a když chlapi viděli, že má stále to samé ,říkali prosím, tě kdo ti dělá svačiny ......no já sám…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Zkuste si najít na netu recepty na studenou kuchyni. Třeba tady http://www.la­buznik.com/rec_cat­s.php?ParentID=39

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Kuřecí,stokrát jinak.Nemusí to být jenom řízek,ale třeba roláda.plněné taštičky,pečené stehno nebo horní špalíčky.Dá se jíst studené,nebo,když má šanci,zastaví na benzině,hodí do temelína(mikro­vlnky),a je to.Těch možností je mnoho,a ne jenom z kuřecího.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Tousty. My je vozíme na dovolené, jsou výborné i studené.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
štamgast

Zkus nějaký salát (ale nevím, jestli vydrží, kdyžtak ho dej do chladící tašky), něco sladkého (krupici (dá se jíst za studena-z vlastní zkušenosti (ztuhne jako puding), jogurt, puding atd. Pokud to jí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kropitko

Tak na svačinku to co píšete vy a ostatní.
No a jelikož je můj muž také řidič, tak to mám vychytané. K obědu si dá dobré domácí jídlo a teplé. Stačí zakoupit termonádobu Esbit, jídlo vydrží i 7 hodin teplé.
Našla jsem vám ji tady, ale ještě koukněte, jestli ji nenajdete někde levněji,,,je to fakt dobrý,,

http://termos­ky.heureka.cz/es­bit-termonadoba-1l/specifikace/#sec­tion

Ještě přidám stránky,,
http://www.ji­dlonacestu.cz/es­bit/index.html
Doplňuji:
venkovane, věřím, že určitě staví, ale asi to má stejně jako můj muž. Dá se zastavit jen u benzínek, případně je v okolí nějaké občerstvení, no třeba i restaurace, ale tedy aspoň můj muž šetří rodinný rozpočet a to jídlo z domova vyjde určitě levněji.
Ohřívadlo potřeba není, skutečně postačí ten Esbit.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Nestaví, nestaví, vůbec nikde nestaví.
Takže mu vzkazuji, že nedělá dobře. povinné přestávky pro řidiče z povolání nejsou jen papírový výmyls, ale především důležité pro zdraví řidiče – proklepat stěsnané střeva sezením za volantem je potřeba několikrát denně.
Co s ním – podíval bych se, zda na internetu někde nenabízejí nějaký ohřívač jídla do auta a podle ceny popřemýšlet jestli by se neměl objevit pod stromečkem.
A jinak já si svačiny kupuji sám, je to velmi podobné co má on rohlík, chleba, tmavé pečivo s něčím + něco sladkého na energii. Ale nad tím zda je či není to nudné moc nepřemýšlím. Potřebuji se najíst, tak si vezmu to co se nechá „na pařezu“ sníst.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tornadolou

Nebo co takhle těstovinový salát s lososem nebo tuňákem? Ten nikde ohřívat nemusí.
Doplňuji:
A navíc když dáte více ryby jak zeleniny tak si i chlap pochutná:)

Upravil/a: tornadolou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DDarent

knedlýky se zelym, se zelim kyselym......
Co takhle dát si špenát, špešpešpe špešpenát.....

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Zapečte mu tousty chlebík pomáznout trochu máslem a nejrůznější pomazánky.Na sladko tvaroh, marmeládu, čokoládu a zapéct. Olivy sardinky vejce na tvrdo máslo Cibulka .

před 3803 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek