Děláte si do práce svačiny, nebo si něco kupujete?

Díky všem za odpovědi.

Nejlepší odpověď
chachar1922

Snažím se dělat svačinu doma, pokud zrovna doma něco je. A když nic není, tak koupím. Bez sváči ani ránu.

Další odpovědi
anonym

Kupuji si obložené chlebíčky v cenové relaci 15.90 – 17.90 Kč!

Awe

Většinou kupuju, jsem strašně líná svině…

Děda Louda

Něco si kupuji a dělám si do práce svačiny.

quentos

Jak kdy, většinou si ji udělám – kupuju jen, když je nedostatek času.

anonym

beru si svačinu z domova, ale většinou jí beru zpět domů, jelikož přestávku na svačinu nestačím využít. to je jedna z výhod kapitalismu. jinak máme šanci zakoupit teplý oběd za 80 kaček, ale dopadlo by to stejně a navíc mám jinou spotřebu co se týká množství, takže bych si musel koupit obědy dva.

nosahosa

Když jsem na stanici tak si koupím kafe a bagetu v automatu, když v terénu ochutnávám kuchyň v dané lokalitě. :))

lexx

mám to cestou kolem vlakovýho nádru a vždycky něco najdu k snědku, půl rohlíku, tatranky či jablka, občas nedopité pivo a láhev se sejde – záloha se vráti

Kelt

Nakoupím salám, sýr, salát, paštiku, chleba a pod a doma si z toho udělám svačinu. Takže odpovídám na obě části otázky.

anonym

Mě stačí jedna fidorka na celý boží deň.

annas

„Děláte si do práce svačiny, nebo si něco kupujete?“ 🙂

Abych připravila svačinu, musím si něco na její přípravu koupit.
Nebo si koupit hotovou svačinu.....

anonym

Pokud mám políčko a mám svoji kouku,upeču si chléb a máslo si udělám ze svého mlíka od mých kraviček.
Tak,že asi tak.

anonym

Kouku, tak to neznám a upřesni, jak děláš ze svého mlíčka máslo. To jako kojíš?

anonym

Normálnímu pracujícímu člověku dojde znění otázky.

annas

Proč by mělo něco někomu docházet?

Otázky mají být položené tak, aby byly jednoznačné.

anonym

Ne asi a hlavně taková domácí výroba biskupského chlebíčku vyjde na polovinu v poměru týdenního dávkování.

anonym

Aby jste si udělali obraz o tom, jak Jugar reaguje na mé odpovědi, což stále svědčí o tom, že jen modří ptáci dokáží urážet své protivníky když už nevědí kudy kam.
Jugar
Jsi fakt komanč imbecil,jinak to nevidím,chcdeš po světě,aby se o tebe staral a sám pro to neuděláš ani hovno!!!

anonym

http://tinypic­.com/player.php?v=kev­hfo%3E&s=9#.Vl3Af40QVjo

anonym

Lahny, tady ti to nesmaže! Admin takové příspěvky nemaže jen tak a to by jmenovaný musel smazat svoji otázku! Dobře děláš.

anonym

Jste jedna gruppa.
Ksč je vaše srdce.

anonym

Jo a vy se předvádíte jako farář o vánocích, to je to samý…„pozdravte se navzájem“.

anonym

KSČ je náš vzor!

anonym

Biskupský chlebíček?