Rosťa

Chladící tašky

Chci si koupit chladici tasku na potraviny. Otazkou je, jak dlouho takovy jogurt zustane v chladici tasce studeny a nezkazi se? Mam na mysli obycejnou tasku s foliovym vnitrkem bez nejakych boxu s ledem nebo tak. Chtel bych, aby v nem potravina zustala treba dva dny v chladnu, je to mozne? Diky!

Nejlepší odpověď
Tesss

pár hodin snad vydrží ale třeba dva dny určitě ne…chladicí tašky jsou určeny spíš pro to když třeba jedete delší cestu z nákupu aby se to vše nezkazilo..na delší uchovávání jídla studeného je opravdu lepší chladící box:)

Další odpovědi
Sally

Pokud je jogurt ve skle, tak určitě, řekla bych že pokud to nenecháte na slunci, tak i jogurt jinak balený

Krugerka

tak to myslím že rozhodně ne…

makyna

ja myslim že dva dny to nevidrží ale den jo když to nebude na slunci