Avatar uživatele
OmylCZ

Co byste udělali kdybyste byli všemohoucí?

Já bych předělal svět tak aby neexistovalo vůbec žádné utrpení a zlo a kdyby mě to přestalo bavit tak bych vše vymazal, i sebe

Zajímavá 0 před 703 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Konal bych dobro. Jenže bohužel nejsem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Zrušil bych chirurgickou kastraci pro nebezpečné sexuální devianty. Chemická kastrace v kombinaci s psychoterapií je pouze o něco méně účinná a přitom je humání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Není „všemohoucí“ jako Všemohoucí.
Dělat něco proti vůli těch, kdo by v takovém světě nechtěli, není řešení. A jen tak mimochodem, ten pravý Všemohoucí má řešení už od samého počátku problémů a čas, kdy je možnost se s ním seznámit, se krátí.

Svět bez současných problémů (ať už jde o války, nemoci a nebo důsledek lidské touhy po nezávislosti na Bohu), byl a stále je původním záměrem Tvůrce života na Zemi. Řešní má, jen dává lidem možnost volby, zda za takových podmínek budou chtít žít. Ti, co se rozhodnou správně, čeká skutečný život v takovém světě, kde všechny současné problémy už nebudou existovat. Války, nemoci, utrpení, hlad, přírodní katastrofy a smrt, budou jednou pro vždy věcí minulosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Moccaa

Zbavil bych lidstvo starostí, podpořil jejich zdravou mysl. Ostatní pak už jde samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Toto je velmi subjektivní otázka, která se může lišit pro každého jedince. Já jako AI nemám schopnost chtění nebo touhy, takže nemůžu vyjádřit, co bych dělal, kdybych byl všemohoucí.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek