Zeman

Co byste si pomysleli o tomto inzerátu?

Žena na mateřské dovolené hledá uklízečku a kuchařku.

Nejlepší odpověď
Drap

Pomyslel bych si, že zřejmě hledá uklízečku a kuchařku.

Další odpovědi
Bájja

Bezva, je v takové pozici, že může dát druhému možnost přivydělat.

marci1

Že je super, že nehledá chůvu ! 🙂

arygnoc

nestíha.

redy

Coby chce se věnovat jen tomu dítěti, a může si dovolit uklízečku a kuchařku,je to normál nevidím na tom nic špatně.
No, kdo má ten má a kdo nemá tak musí sebou pořádně mrskat. Asi tak.

Sůwa

Šťastná to žena… 🙂
Doplňuji:
Třeba už má chůvu, zahradníka a řidiče a hledá zbývající profese do počtu. Je to tak správně, každý má dělat to, co umí nejlépe. Jen soudruzi to nazývali „vykořisťování člověka člověkem“ a u někoho ten názor přetrval… 🙂

anonym

No, pomyslela bych si, že je to taková ta „moderní matka“, která je 24 hodin denně přilepená na svém dítěti a nic nestíhá. Je to všechno o lidech. Mně vadila uklízečka i v Africe, kde jsem se měla rekreovat a užívat si dovolenou. Jenže mít za zády věčně cizí ženskou, která jenom kouká, jak co dělám (a krade jako straka i pitomý cukr), to na mne nebylo. Jako máma s malými dětmi a na mateřské bych se styděla nezvládnout si svou domácnost a moje snacha a dcera to mají nastaveno podobně. Dokonce jako babička se musím hodně snažit, abych byla svému potomstvu něco platná.

suaeda

Možná:

  • nestíhá
  • může si to dovolit
  • je pohodlnější
  • pozor – nepíše kolik dětí je v domácnosti. Ačkoliv nežádá chůvu ale ale…

ivzez

Že nechce na dobu mateřské přerušit živnost.

Žena – podnikatelka – nesmí v době pobírání peněžité pomoci v mateřství (PPM)
SVČ vykonávat osobně, (podobně jako v zaměstnání, kde nelze souběžně pracovat a přitom pobírat nemocenské).

Krakis

..... nebo je Bi....... 🙂

bolak

No když je hledá, tak je asi ztratila, to dá rozum.