zjentek

Co byste dělali pět set dnů sami v jeskyni 70 metrů pod zemí?

Já bych asi přemýšlel. O ženských. Možná taky trochu o vesmíru a Dodge Challengeru. A sám bych taky nebyl, byl by se mnou Krišna, takže bychom na vše byli dva. Děkuju.

Odpovědi
aliendrone

Je očividné, že náhrada za Emmičku NENÍ na obzoru, že? Ovšem žes upadl do TAK hlubokého zoufalství jsem netušil. Jak jen to vyjádřit?
Víš, Krišna… Bylo by v poho, kdyby tam s tebou BYLA. Jsem z toho VELMI znepokojen!

Donesla se k tobě vědomost o existenci eskort servisů? 😉 😁 😁

Kelt

Tak záleží na tom, jak bych se tam dostal. Jedna věc je zabloudit a šlo by mi o život a druhá věc je to kvůli publicitě. Ale nějak se mi to nezdá. Viděl jsem italský horor, Brána do pekel a tam dělal jeden rekord, že byl asi 70 dní pod zemí a pak začal šílet. A to měl vše, jídlo, knihu, spojení, světlo. Já bych tam dlouho nevydržel a podle hesla Podle sebe soudím tebe, bys tam asi nevydržel dlouho ani ty. Ale napsat si můžeš vše.

ZuzanaNa

Kdyby tam bylo světlo, tak bych hodně četla