sesednizkola

Co byste dělali, kdybyste poslouchali tohle?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=X_iU8OH34Ok

Nejlepší odpověď
bolak

No tancovali, samozřejmě.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… no co asi: chlastal, při pití se nejlíp pějí lidovky …

Kepler

Tak doma bych si to určitě nepouštěl, ale k vesnickým bálům to prostě patří. Texty jsou ale velmi provokativní a já jsem člověk zvídavý. Asi bych měl nutkání běžet k nejbližšímu rychtáři podívat se do jeho studně, jestli je jeho voda opravdu bystrá a šumí. Nějak se mi to nezdá.

marci1

Pěla, jde mi to docela dobře a musím to vždycky začínat. Nějak se lidem dnes už moc nechce zpívat. Morava krásná zem … 🙂

Klaproth

Tahle hudba není můj šálek, dobrovlně bych si to nepustil, ale jelikož jsem z vesnice, kde se tohle na zábavách běžně hraje, pustil bych se směle do imitace tance, tak jako vždy. Odvážnost mých tanečních kreací je přímo úměrná hladině alkoholu. Doma bych si to potom vykompenzoval poslechem úderného rocku, třeba skupiny Slza.

CR chess2017

rychle bych zmáčkl tlačítko zpět.

marci1

Pěla, jde mi to docela dobře a musím to vždycky začínat. Nějak se lidem dnes už moc nechce zpívat. Morava krásná zem … 🙂

bolak

😁 já vím, černý humor, o ten už dneska nikdo nestojí :P