vivatis

Co byste dali za slávu?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nic. Už babička říkávala, že „všechna sláva – polní tráva“.

Další odpovědi
hanny 2

Ještě to tak,nerada jsem středem pozornosti!

Drap

Určitě nic, nebylo by mi to k ničemu dobré.

iceT

Nic,sláva mě jaksi nezajímá.

led

Sláva – to je utrpenie, nikdy už nie si sám/sama, objaví sa množstvo „kamarátov, spolužiakov, príbuzných“ i ľudí chcejúc si ohriať svoju polievočku v teple vašej slávy,
vidíš závistlivé pohľady, nemôžeš pomaly ani na toaletu, aby o tom média hneď neinformovali
Sláva to nie sú vždy výhody, peniaze, jestvuje aj nežiadúca sláva
Sláva to je aj zodpovednosť voči fanúškom, voči verejnosti