Hungalabunga

Že tě přivítá cosi podobného Gagarinovi slovy: že ti to ale trvalo!

Další odpovědi
Rokio

Co jiného?

Pokud by zde byli obyvatelé dané exoplanety, tak jejich kultura a jejich zevnějšek.

marci1

Co jiného?

Že mě tam přivítá nějaký „exoplaneťák“ se slovy: „Kdo jsi a odkud pocházíš?“ 🙂

hapiky

Co jiného?

Kdyby mě vyzval na páku!

Drap

Co jiného?

aliendrone

Co jiného?

Přistání na CIZÍ exoplanetě? Něco takového NEEXISTUJE, na všechny si dělám nárok, tudíž jsou moje VLASTNÍ!

No jo, Kepler ZASE pořádal HROBESO (HROmadné BEstiální Orgie) a teď je v jejich důsledku poněkud „přetažený“, že jo? ;) :D :D
Jinak by věděl, že něco takového jako „hemžení aliendronů“ prostě NELZE spatřit. Proč? Aliendroni se zásadně pohybují skrytě a neviditelně, útočí znenadání ze zálohy (vše k maximalizaci úspěchu), tudíž neexistuje oběť, která by si tento fakt uvědomila dřív, než když je pro ni pozdě. Natož aby o tom podala zprávu. ;) :D :D

Domaldo

Co jiného?

Že tam potkám nějakého exoplaneťáka, kterého uvidím jen já a bude mi plnit přání.
Já si vyberu, že chci být nesmrtelný a nezestárnoucí. Jenže exolaneťák odpoví, že přání je moc náročné a zabije mě. Potom se probudím na vesmírné lodi a s úsměvem budu očekávat, za jak dlouho dorazíme na exoplanetu.

Zdroj: Moje hlava

elkon

Co jiného?

Hloupostmi se nezabývám.

anonym

Co jiného?

Na exoplanetě by asi neměl tak překvapit výskyt nějaké formy života, co by mne tam ale velmi překvapilo, by byl život inteligentní. Je to vzácnost i tady na zemi která přitom životem překypuje, prozkoumáme zřejmě mnoho exoplanet než na takový narazíme …

Kepler

alien: sorry, moji rádcové už body nenašli. Nějak moc si věříš, ty škaredý výmysle. Na tebe stačí obyčejná ženská. Třeba Ripleyová.

aliendrone

No jasně Ripleyová, Ježíšek a Mikuláš – jaký je společný jmenovatel? Snad bys tomu nevěřil?! ;) :D :D

Kepler

A v čem se alien liší od Ježíška a Mikuláše? Snad je v tom, že je s tebou větší pudel.

aliendrone

No především jsem KRÁSNĚJŠÍ než všichni dohromady. ;) :D :D :D :D :D :D ;)

I když je fakt, že Ripleyová má impozantní figuru (prý přes 180 cm, to já rád – řekni že tě to nebere!), tak na „něčem“ by ještě mohla zapracovat. ;) :D To víš, NIC mi není DOST dobré… :D :D :D