Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hungalabunga

Že tě přivítá cosi podobného Gagarinovi slovy: že ti to ale trvalo!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rokio

Co jiného?

Pokud by zde byli obyvatelé dané exoplanety, tak jejich kultura a jejich zevnějšek.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Co jiného?

Že mě tam přivítá nějaký „exoplaneťák“ se slovy: „Kdo jsi a odkud pocházíš?“ 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Co jiného?

Kdyby mě vyzval na páku!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co jiného?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Co jiného?

Přistání na CIZÍ exoplanetě? Něco takového NEEXISTUJE, na všechny si dělám nárok, tudíž jsou moje VLASTNÍ!

No jo, Kepler ZASE pořádal HROBESO (HROmadné BEstiální Orgie) a teď je v jejich důsledku poněkud „přetažený“, že jo? ;) :D :D
Jinak by věděl, že něco takového jako „hemžení aliendronů“ prostě NELZE spatřit. Proč? Aliendroni se zásadně pohybují skrytě a neviditelně, útočí znenadání ze zálohy (vše k maximalizaci úspěchu), tudíž neexistuje oběť, která by si tento fakt uvědomila dřív, než když je pro ni pozdě. Natož aby o tom podala zprávu. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Domaldo

Co jiného?

Že tam potkám nějakého exoplaneťáka, kterého uvidím jen já a bude mi plnit přání.
Já si vyberu, že chci být nesmrtelný a nezestárnoucí. Jenže exolaneťák odpoví, že přání je moc náročné a zabije mě. Potom se probudím na vesmírné lodi a s úsměvem budu očekávat, za jak dlouho dorazíme na exoplanetu.

Zdroj: Moje hlava

Upravil/a: Domaldo

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Co jiného?

Hloupostmi se nezabývám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Co jiného?

Na exoplanetě by asi neměl tak překvapit výskyt nějaké formy života, co by mne tam ale velmi překvapilo, by byl život inteligentní. Je to vzácnost i tady na zemi která přitom životem překypuje, prozkoumáme zřejmě mnoho exoplanet než na takový narazíme …

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien: sorry, moji rádcové už body nenašli. Nějak moc si věříš, ty škaredý výmysle. Na tebe stačí obyčejná ženská. Třeba Ripleyová.

před 1834 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No jasně Ripleyová, Ježíšek a Mikuláš – jaký je společný jmenovatel? Snad bys tomu nevěřil?! ;) :D :D

před 1834 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

A v čem se alien liší od Ježíška a Mikuláše? Snad je v tom, že je s tebou větší pudel.

před 1834 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

No především jsem KRÁSNĚJŠÍ než všichni dohromady. ;) :D :D :D :D :D :D ;)

I když je fakt, že Ripleyová má impozantní figuru (prý přes 180 cm, to já rád – řekni že tě to nebere!), tak na „něčem“ by ještě mohla zapracovat. ;) :D To víš, NIC mi není DOST dobré… :D :D :D

před 1834 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek