zjentek

Co by následovalo, kdyby E. Musk anebo G. Soros, jeden z nich veřejně pronesl větu: očkování proti kovidu je podvod?

Máte představu? Děkuji.

Nejlepší odpověď
elkon

Bylo by to stejné, jako když tu plácáš ty. Ten kdo má zdravý rozum, by to neřešil a dal by na odborníky.

Další odpovědi
Dochy

Zjentka by od radosti kleplo? 😉

JežíšKristus

Nic. Nejsou to lékaři, ani Landa není lékař. Evropská agentura pro léčivé přípravky vakcínu schválila, americká též. Kdo vakcíně nevěří, ať si provede její laboratorní rozbor a klinický výzkum.
Vykřikovat „je to podvod“, když nemáte v ruce klinickou studii která by to dokazovala.. a soukromé, nadnárodní i národní agentury mají jasné důkazy o účinnosti vakcíny.. budete vypadat hloupě 😉

led

Nie je problém predniesť vami uvedenú vetu „očkování proti kovidu je podvod“, ak následne k nej pridám ďalšie vety, potvrdzujúce jej zmysel, alebo práve naopak odporujúce jej zmyslu.
Máte pocit že E.Musk a G.Soros nedokážu verejne klamať?

zjentek

@elkon: PŘESNĚ!

zjentek

Dochy, lidská omezenost nebude to pravé ořechové, z kterého by zjentka kleplo.

zjentek

… Ale je zajímavé představit si, jak MALINKO by postačilo, aby celý svět se vrátil z5 do normálu. Jedná věta jednoho lidského červíka, a je to. No není úžasná, ta lidská moc? (;

Ametyst

Ano, a na opačném pólu ta šílená lidská bezmoc.

zjentek

Není to bezmoc. Je to dar nechat sebou vláčet. Každý s tím začíná v dobrém duchu-věřit mocným… uznávat autority… chtít být spravedlně veden..