Avatar uživatele
zjentek

Co by mně podle vás odpověděl vlastník tohoto serveru, kdybych k němu směroval konstatování níže?

Počítal's s na­prosto každou variantou, ale se mnou nepočítal's. 👈

Zajímavá 0 před 661 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Nic, je to hloupost.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Filip84

Buďto vůbec nic, nebo zdvořilostní fraseologii.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

„Vážený užívatel zjentek, děkujeme za vaši informaci.
Pokud nám nenapíšete bližší informace o vašem problému, žel, nemůžeme daný problém řešit.“

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Neodpověděl by nic. Neřeší ani důležitější věci, než podobné ptákoviny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rrihamirek1

Neodpovi. Me ignoroval, kdyz jsem napsal rozsahlou stiznost za zneuziti pravomoci uzivatelu – mazani otazek.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

rrihamirek1, pokiaľ ste vašu sťažnosť písal rovnako ako vaše príspevky, tak…
delete

Avatar uživatele
rrihamirek1

Psal jsem nasledujici:

Dobry vecer,

jsem vyznamne rozhorcen, jelikoz pred malou chvilkou se neznamny pachatel, clen vasich stranek se zlatou ci stribrnou
medaili (nevim za co ji ziskal), dopustil zneuziti sve pravomoci nahlasit a tim obstrukcemi poskodit a sabotovat mou osobu
a VESKERE me otazky, odpovedi, prispevky, ktere jsou zcela v souladu s kodexem a pravnim radem CR.

Zadam vas tedy timto, o prosetreni cele udalosti a stanoveni napravnych opatreni, jelikoz to, co pisi nekteri Vasi clenove s vyznamnymi hodnostmi, je mnohdy velmi pres caru a mimo kodex a to nikdo nenahlasuje, protoze se jim to hodi do vinku.

Jakmile vsak nekdo vznese dotaz, nebo ma postoje, ktere se nekomu z techto uzivatelu nezdaji, je okamzite za cernou ovci fora a sabotovan nekterymi panovacnymi cleny.

Vyrozumte prosim clena, ktery zneuziva svych pravomoci o tom, ze nemuze vyrazovat otazky na zaklade sveho subjektivniho mysleni, ale pouze ty, ktere porusuji kodex. To otazky ohledne aktualniho deni, slusnou formou polozeny, rozhodne nejsou.

Dekuji a jsem s privetivym pozdravem, rrihamirek1, poctivy clen fora Odpovedi.

Avatar uživatele
led

rrihamirek1, čo sa stalo? Už ste prestali byť „čestným členem“?

Avatar uživatele
led

rrihamirek1 okrem toho, buďte rád, že vám admin neodpovedal, prípadne neodpovedal rovnakým spôsobom. Veď by ste potom zjavne boli schopný ísť na Medzinárodný súdny dvor do Haagu, alebo vyplakať sa na hrudi Grónskeho bieleho medveďa.

Avatar uživatele
rrihamirek1

Zde jsem se predstavil jako poctivy clen, jinak uzivam privilegii clena cestneho. To je na mne. To, ze admin neodpovedel, je bohuzel ukazka nezajmu o zneuziti pravomoci jeho pohunku.

Avatar uživatele
zjentek

Led, nejde o problém, nýbrž o EXOTIKU. A taková člověka potká třeba jen jednou za život, jindy vůbec. (;

Avatar uživatele
led

zjentek, exotikou máte na mysli tie vaše lásky z filmového plátna?

Avatar uživatele
led

Filip84, myslím, že admin/adminka sú ochotní a prístupní riešiť problémy so stránkou v zmysle zákonov a požiadaviek majiteľa webu. Tvrdím to z vlastnej skúsenosti, pretože mám až 10% úspešnosť odpovedí admina na moje emaily adresované adminom… 😀

Avatar uživatele
Filip84

Aha: takže, zjentek má, v takové případnosti, šanci 1:10, že mu vůbec odpoví, a když ano, tak to bude zdvořilostní frasis, takže mu vlastně neodpoví? Príma! 🙂

Avatar uživatele
Filip84

led: Takže „b) ist Richtig“? 🙂

Avatar uživatele
led

Igen

Avatar uživatele
led

„C“ je správné

Nový příspěvek