zjentek

Co by mně podle vás odpověděl vlastník tohoto serveru, kdybych k němu směroval konstatování níže?

Počítal's s na­prosto každou variantou, ale se mnou nepočítal's. 👈

Odpovědi
elkon

Nic, je to hloupost.

Filip84

Buďto vůbec nic, nebo zdvořilostní fraseologii.

led

„Vážený užívatel zjentek, děkujeme za vaši informaci.
Pokud nám nenapíšete bližší informace o vašem problému, žel, nemůžeme daný problém řešit.“

Drap

Neodpověděl by nic. Neřeší ani důležitější věci, než podobné ptákoviny.

rrihamirek1

Neodpovi. Me ignoroval, kdyz jsem napsal rozsahlou stiznost za zneuziti pravomoci uzivatelu – mazani otazek.

led

rrihamirek1, pokiaľ ste vašu sťažnosť písal rovnako ako vaše príspevky, tak…
delete

rrihamirek1

Psal jsem nasledujici:

Dobry vecer,

jsem vyznamne rozhorcen, jelikoz pred malou chvilkou se neznamny pachatel, clen vasich stranek se zlatou ci stribrnou
medaili (nevim za co ji ziskal), dopustil zneuziti sve pravomoci nahlasit a tim obstrukcemi poskodit a sabotovat mou osobu
a VESKERE me otazky, odpovedi, prispevky, ktere jsou zcela v souladu s kodexem a pravnim radem CR.

Zadam vas tedy timto, o prosetreni cele udalosti a stanoveni napravnych opatreni, jelikoz to, co pisi nekteri Vasi clenove s vyznamnymi hodnostmi, je mnohdy velmi pres caru a mimo kodex a to nikdo nenahlasuje, protoze se jim to hodi do vinku.

Jakmile vsak nekdo vznese dotaz, nebo ma postoje, ktere se nekomu z techto uzivatelu nezdaji, je okamzite za cernou ovci fora a sabotovan nekterymi panovacnymi cleny.

Vyrozumte prosim clena, ktery zneuziva svych pravomoci o tom, ze nemuze vyrazovat otazky na zaklade sveho subjektivniho mysleni, ale pouze ty, ktere porusuji kodex. To otazky ohledne aktualniho deni, slusnou formou polozeny, rozhodne nejsou.

Dekuji a jsem s privetivym pozdravem, rrihamirek1, poctivy clen fora Odpovedi.

led

rrihamirek1, čo sa stalo? Už ste prestali byť „čestným členem“?

led

rrihamirek1 okrem toho, buďte rád, že vám admin neodpovedal, prípadne neodpovedal rovnakým spôsobom. Veď by ste potom zjavne boli schopný ísť na Medzinárodný súdny dvor do Haagu, alebo vyplakať sa na hrudi Grónskeho bieleho medveďa.

rrihamirek1

Zde jsem se predstavil jako poctivy clen, jinak uzivam privilegii clena cestneho. To je na mne. To, ze admin neodpovedel, je bohuzel ukazka nezajmu o zneuziti pravomoci jeho pohunku.

zjentek

Led, nejde o problém, nýbrž o EXOTIKU. A taková člověka potká třeba jen jednou za život, jindy vůbec. (;

led

zjentek, exotikou máte na mysli tie vaše lásky z filmového plátna?

led

Filip84, myslím, že admin/adminka sú ochotní a prístupní riešiť problémy so stránkou v zmysle zákonov a požiadaviek majiteľa webu. Tvrdím to z vlastnej skúsenosti, pretože mám až 10% úspešnosť odpovedí admina na moje emaily adresované adminom… 😀

Filip84

Aha: takže, zjentek má, v takové případnosti, šanci 1:10, že mu vůbec odpoví, a když ano, tak to bude zdvořilostní frasis, takže mu vlastně neodpoví? Príma! 🙂

Filip84

led: Takže „b) ist Richtig“? 🙂

led

Igen

led

„C“ je správné