zjentek

Čím více inteligentní žena, tím více sexuchtivá?

Pravda, nebo lež?

Platí zde přímá úměrnost? Děkuju.

Nejlepší odpověď
elkon

Je to blbost. Už abys konečně smočil. přestaneš možná blábolit.

Další odpovědi
orwell

Ne, takhle to nefunguje, tedy podle mého mínění. Neřekl bych, že tyhle dvě věci spolu nějak významně souvisejí. Natož přímá úměrnost…

Rokio

Nemusí to tak být. Tyhle věci spolu nesouvisí.

Kešař

Naopak, čím inteligentější žena, tím méně chce sexu.

aliendrone

A jak bylo v knajpě? Pivo dobrý? Kořka také? 😉

Jinak si NEDOVEDU vysvětlit to, že nevíš že „inteligentní“ + „žena“ = CHLAP!
Vidíš? TAKHLE se to dělá, už teď na mne všechny zdejší dámy radostně zírají. Skrz nitkový kříž puškohledu. 😉 😁 😁

Hlada

Takhle úplně ne, je ale dokázáno, že vzdělanější lidé mají v průměru kvalitnější sex. Velké množství statistických údajů je v knize K. Liškové Politika touhy.

zjentek

Rokio tys také přispěchal s odpovědí? Co ty o tématu můžeš vědět, jako? Tak? ((;

da ny

Kešař,
má na 99,99% pravdu! 😉
Výjimkou by snad, mohla být nymfomanka;-)

zjentek

Da ny, takže ty chytrý to nakonec fakt nemaj rády, ano? Takže je to jako pravda, jo?

INRI

Zdraví lidé mají chuť na sex a nemocní lidé nemají ma sex chuť