zjentek

Čím se liší Romadur od Syrečku od Madety?

Romadur a Syreček od Madety.

Nejlepší odpověď
Kepler

Syrečky (tvarůžky) se vyrábějí z odstředěného mléka a mají nízký obsah tuku. Pocházejí z Hané. Romadůr má mnohem vyšší obsah tuku, pochází z Belgie.

Další odpovědi
Klaproth

Podle webu výrobce https://www.ma­deta.cz/plisno­ve-syry je hlavní rozdíl v obsahu tuku.

Mc Merkurion

@Kepler: nejsou myšleny syrečky jako tvarůžky, ale Syrečak jako sýr stejných rozměrů jak Romadůr !!!

zjentek

Správně. (;(;

Tak já už nevěděl, jak zdůraznit, o co přesně jde a tak jsem ty sejra vypsal velkými písmeny. (;