zjentek

Čím nás případně mohou ještě překvapit?

Já hokej nesleduji ovšem když je to takhle, tak na třetí část vyrážím okamžitě do nově zřízené funzóny do Ovy na Masarykáč, nadýchat atmošku tak říkajíc z první ruky. A co vy, také máte u vás v obci nějaké ty fun zóny a tak různě a podobně? A otázka také platí: Čím vším náš tým může ještě překvapit? Já vše připisuji momentální konstelaci ve vesmíru, v mém milovaném, životadárném Vesmíru, zejména pak úplňku. Škoda, že se mnou vše nesdílí můj pozemský přítel, podobně multigalaktická bytost, kolega a kamarád Arcimozek. Děkuju a NAZDAR! 🙋‍♂️😛🙋‍♂️

Nejlepší odpověď
Ametyst

Máme fanzónu v hospodě ve vsi. Protože nemám televizi, chodím se dívat tam, když chci kolem sebe společnost. Potom tam fandí celá vesnice. Někdy se dívám doma na YT.

Další odpovědi
Rokio

Může mít náš český tým prostě štěstí a vyhrát to na celé čáře, nebo naopak dost ostudně prohrát. Hokej nesleduji, takže to nevím.

Ve městě, kde žiji, jsou například divadlo, kino, restaurace, středisko volného času, diskotéka, fitnes centra a další místa vhodná k zábavě. To jsou funzóny nebo-li zábavné místa.