Deli

Čím jste chtěli být, když jste byli malí? A čím jste teď?

Já chtěla být veterinářkou, ale skončila jsem v kanceláři u tepelné energetiky a revizí 🙂
Moje dcera chtěla šíleně být cirkusačkou, s příchodem ZŠ se rozhodla pro paní učitelku a teď se rozhodla, že bude právničkou. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne, pár let si ale ještě počkáme, je ve třetí třídě 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

zde je něco, jistě se přidají další nováčci

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-jste-chteli-jako-dite-byt-vyplnilo-se-vam-to

Další odpovědi
Huhu.koktejl

Jako malá jsem chtěla být popelářkou. Jízda autem na mini stupínku mne fascinovala. Nyní však pracuji v bance a podnikám. :)

martinek10

Jako malý jsem chtěl být policistou. Teď jsem řidičem autobusu.

Děda Louda

Chtěl jsem být důchodcem a jsem důchodcem. Splnění snů přeji každému.

anonym

Chtela jsem byt za prepazkou na poste ( jako mala jsem porad vypisovala telegramy – i umrtni !!! Nyni jsem sama na sebe – spokojena : Zprostredkovani obchodu a sluzeb. -iv-

coco

Já chtěla být ošetřovatelkou zvířat, teď jsem nezaměstnaná…:(

venkovan

Chtěl jsem pracovat venku pod otevřeným nebem a k tomu jsem si vybral školu.
Pracuji venku pod otevřeným nebem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.