bolak

Od koho jste byli jako děti nejčastěji biti?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
manon

Někdo jinačí

Doplňuji:
Nidko mne nebil :) A já taky nikoho :) U nás se diskutovalo, vysvětlovalo, uraženě mlčelo a křičelo a občas se prásklo dveřmi :)

Další odpovědi
hanulka11

Máma

Doplňuji:
to už je moc dávno, nyní vím, že to myslela vždy dobře , ale nepomáhalo to :D:D:D to zjistila za dost dlouho

Damiana

Učitel

Na základce po nás (podle něj – vyrušujících) s oblibou házel jeden učitel pořádným paklíkem klíčů. Měl takové bugárovsko-zarembovské proporce, takže i pořádný nápřah. A protože byl stranicky dost uvědomělý, klíče na tom svazku měl snad i od školníkova soukromého záchodu. Loni jsem ho potkala na plese, a když mi políbil ruku, řekla jsem mu: Teď se lísáte, co? Představte si, že bych kvůli vám neměla oko?
(Jenom se ošíval a dospělácky kroutil. Tak „vtipný“, aby jako dějepisář začal o Žižkovi, ale naštěstí už nebyl…)

anonym

Děda

mí rodiče neuznávali fyzické tresty,ale děda byl přísný od toho jsem na zadek dostávala.

anonym

Babička

Babička měla stále dojem, že výprask je nejvýchovnější výchovná metoda. Nebyla. Byli jsme s bráškama tři výlupci a uměli jsme dobře utíkat. Na nějaké výchovné tresty si moc nepamatuju. Syn dostal ode mne jednou pořádný výprask, protože mne k smrti vyděsil – někde venku sebral hřebík a vrazil ho do zásuvky. Ta vyhořela a syn za mnou přišel se spáleným prstíkem. Všechny zásuvky byly chráněné kryty, ale s tím si ten malý vykuk hravě poradil. Často ty jeho klukoviny byly opravdu o strach. Jsem ráda, že své dětství přežil ve zdraví.

elvan

Někdo jinačí

Doplňuji:
nebil mě nikdo, párkrát, ale výjimečně, když jsem je hodně naštvala (například lezla z žebřinový postýlky po hlavě ven), ale jinak mě nebil nikdo.

Teky

Táta

chachar1922

Táta

Doplňuji:
Mamka mi dala facku jen když byla sama doma. Potom to dělala tak, že až taťka přijel z práce tak mu všecko požalovala a dal mi výprask on. Ze začátku mě bili po řiti, pak jsem klečela v koutě a nic nepomáhalo. Tak mi dávali tresty takové, že jsem musela i 1000× psát, že si budu uklízet věci z koupelny, budu uctívat matku i otce a podobně :D Do 12 let to pomáhalo pak už ne a vrátilo se to zase k tělesným trestům, ale už to byly facky. Pak mi jednou otec řekl, že mlátit mě nemá cenu, tak asi v mých 15cti se na to vysral, ale teď v 17cti se k tomu zase vrací. Zajímavé :)

RyuzakiKate

Táta

Nejdřív jsem dostávala na zadek a pohlavky, které se mamce nelíbily, tak přišel ten nejhorší trest – 50 příkladů. Dva špatně – dalších 50, dokud jsem neměla všechny dobře. To už bych se radši nechala zmlátit…
Když jsem byla otřesná puberťačka, tak na mě mamka neváhala vzít vařečku, pak už jsme na sebe spíš křičely, ale vždycky to skončilo mým pláčem, no.. :)

Bublinnka

Někdo jinačí

To jen mě mlátila má starší sestra? :)

labi

já dostával od matky

bolak

RyuzakiKate: a s bráchou ste se neprali? :))

já pamatuju, jak sem jednou na základce kámošovi vyprávěl, že se doma furt z bráchou rveme a von sklonil oci k zemi a evidentně ho to rozesmutnilo :) pak se mi svěřil že on by se chtěl taky někdy se setrou prát, ale prej ho vždycky hodí na postel a tam ho zasedne :))

..ve 14 letech bez mála metrák :)

bolak

dejte za mě někdo chacharce1922 nominaci, abych nemusel uzavírat otázku, dík

bolak

manon: chceš říct žes nikdy od nikoho nedostala ani pohlavek nebo třeba pěstí do ledviny, že ti nikdo ani nekroutil ruku za zády?

nudááá, za to si milá zlatá palec nezasloužíš :))

tady se přiuč, jak nebýt tak obyčejná ;) ↓

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-ve-skole-nebo-v-praci-bodani-kruzitkem-bodate-ve-skole-nebo-v-praci-nekoho-kruzitkem-proc-se-boda-kruzitkem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-injekce-v-zadku-boli-mnonasobne-mene-nez-bodak-od-kruzitka

manon

Nedostala, bráchovi jsem vždycky zdrhla a někde se zamkla, než vychladl :) A ségra byla mladší, ta si netroufla. Ale máš pravdu, na bráchu jsem zapomněla – občas mne něčím trefil. Ovšem kružítko to nebylo :)

Jsem zvědavá, jak zajímavá bych musela být, abych od Tebe dostala někdy palec, škudlile :)

manon

bolak: :) Huráá :)