Avatar uživatele
bolak

Od koho jste byli jako děti nejčastěji biti?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, anonym před 4188 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Někdo jinačí

Doplňuji:
Nidko mne nebil :) A já taky nikoho :) U nás se diskutovalo, vysvětlovalo, uraženě mlčelo a křičelo a občas se prásklo dveřmi :)

Upravil/a: manon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Máma

Doplňuji:
to už je moc dávno, nyní vím, že to myslela vždy dobře , ale nepomáhalo to :D:D:D to zjistila za dost dlouho

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Učitel

Na základce po nás (podle něj – vyrušujících) s oblibou házel jeden učitel pořádným paklíkem klíčů. Měl takové bugárovsko-zarembovské proporce, takže i pořádný nápřah. A protože byl stranicky dost uvědomělý, klíče na tom svazku měl snad i od školníkova soukromého záchodu. Loni jsem ho potkala na plese, a když mi políbil ruku, řekla jsem mu: Teď se lísáte, co? Představte si, že bych kvůli vám neměla oko?
(Jenom se ošíval a dospělácky kroutil. Tak „vtipný“, aby jako dějepisář začal o Žižkovi, ale naštěstí už nebyl…)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Děda

mí rodiče neuznávali fyzické tresty,ale děda byl přísný od toho jsem na zadek dostávala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Babička

Babička měla stále dojem, že výprask je nejvýchovnější výchovná metoda. Nebyla. Byli jsme s bráškama tři výlupci a uměli jsme dobře utíkat. Na nějaké výchovné tresty si moc nepamatuju. Syn dostal ode mne jednou pořádný výprask, protože mne k smrti vyděsil – někde venku sebral hřebík a vrazil ho do zásuvky. Ta vyhořela a syn za mnou přišel se spáleným prstíkem. Všechny zásuvky byly chráněné kryty, ale s tím si ten malý vykuk hravě poradil. Často ty jeho klukoviny byly opravdu o strach. Jsem ráda, že své dětství přežil ve zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Někdo jinačí

Doplňuji:
nebil mě nikdo, párkrát, ale výjimečně, když jsem je hodně naštvala (například lezla z žebřinový postýlky po hlavě ven), ale jinak mě nebil nikdo.

Upravil/a: elvan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Teky

Táta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chachar1922

Táta

Doplňuji:
Mamka mi dala facku jen když byla sama doma. Potom to dělala tak, že až taťka přijel z práce tak mu všecko požalovala a dal mi výprask on. Ze začátku mě bili po řiti, pak jsem klečela v koutě a nic nepomáhalo. Tak mi dávali tresty takové, že jsem musela i 1000× psát, že si budu uklízet věci z koupelny, budu uctívat matku i otce a podobně :D Do 12 let to pomáhalo pak už ne a vrátilo se to zase k tělesným trestům, ale už to byly facky. Pak mi jednou otec řekl, že mlátit mě nemá cenu, tak asi v mých 15cti se na to vysral, ale teď v 17cti se k tomu zase vrací. Zajímavé :)

Upravil/a: chachar1922

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Táta

Nejdřív jsem dostávala na zadek a pohlavky, které se mamce nelíbily, tak přišel ten nejhorší trest – 50 příkladů. Dva špatně – dalších 50, dokud jsem neměla všechny dobře. To už bych se radši nechala zmlátit…
Když jsem byla otřesná puberťačka, tak na mě mamka neváhala vzít vařečku, pak už jsme na sebe spíš křičely, ale vždycky to skončilo mým pláčem, no.. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bublinnka

Někdo jinačí

To jen mě mlátila má starší sestra? :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
labi

já dostával od matky

před 3230 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

RyuzakiKate: a s bráchou ste se neprali? :))

já pamatuju, jak sem jednou na základce kámošovi vyprávěl, že se doma furt z bráchou rveme a von sklonil oci k zemi a evidentně ho to rozesmutnilo :) pak se mi svěřil že on by se chtěl taky někdy se setrou prát, ale prej ho vždycky hodí na postel a tam ho zasedne :))

..ve 14 letech bez mála metrák :)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

dejte za mě někdo chacharce1922 nominaci, abych nemusel uzavírat otázku, dík

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

manon: chceš říct žes nikdy od nikoho nedostala ani pohlavek nebo třeba pěstí do ledviny, že ti nikdo ani nekroutil ruku za zády?

nudááá, za to si milá zlatá palec nezasloužíš :))

tady se přiuč, jak nebýt tak obyčejná ;) ↓

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jste-ve-skole-nebo-v-praci-bodani-kruzitkem-bodate-ve-skole-nebo-v-praci-nekoho-kruzitkem-proc-se-boda-kruzitkem
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-injekce-v-zadku-boli-mnonasobne-mene-nez-bodak-od-kruzitka

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

Nedostala, bráchovi jsem vždycky zdrhla a někde se zamkla, než vychladl :) A ségra byla mladší, ta si netroufla. Ale máš pravdu, na bráchu jsem zapomněla – občas mne něčím trefil. Ovšem kružítko to nebylo :)

Jsem zvědavá, jak zajímavá bych musela být, abych od Tebe dostala někdy palec, škudlile :)

před 4188 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
manon

bolak: :) Huráá :)

před 4187 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek