DDarent

Co jste si jako malí přáli ze všeho nejvíce???

Nejlepší odpověď
anonym

Bombony , Zvejkacky Pedro .. po vyplate rodicu Donalda s obtiskem … -iv-

Další odpovědi
kropitko

Chodičku,,naši mi jí dali ale až když mi bylo 15,,,,
Doplňuji:
Bublinnko,,no já si to přála taky,,,a před 18-ti lety se mi to splnilo,,,umřel

Bublinnka

Aby můj otec nepil.
Bohužel se mi to nesplnilo :(

dědapetr

Abych byl dospělý a mohl si všechno koupit a teď bych to chtěl obráceně,být dítě.

barnajka

Pravou Barbie, kolečkový brusle a psa.

Na Barbie jsem musela čekat několik let, ale dočkala jsem se.
Nakonec stejně skončila oskalpovaná – jako (skoro) všechny moje panenky :))

Na kolečkový brusle teda čekám dodneška, ale ten sen o pejskovi se mi nakonec splnil taky. Škemrala jsem snad od svých 5 let, dostala ho až v 15.
Pejsek byl moje poslední opravdu velký „hmotný“ přání – teď už jsem stará koza a nudný patron, přeju si samý nemateriální „věci“ ;)

anonym

Vláček a kolo, obojí sice se zpožděním, ale nakonec jsem dostal.
P.S. Ježíšek tehdy býval daleko chudší než dnes.

lexx

stát se letcem nebo lépe astronautem, jako Borman, Lovell, Anders, Armstrong, Aldrin a Collins a vypravit se na Měsíc, to bylo v létech 1968–69 a já chodil do 5.třídy

Deli

Psa.
Dočkala jsem se ho až v prváku na SŠ.

hanny 2

To si pamatuju naprosto přesně – aby byly zase Vánoce!

kosaaaak

Devítivoltovou baterii. A když jsem byl ještě mladší, našel jsem na zemi průhlednej kamínek, ale brácha mi ho schválně vyhodil z okna. Do dneška ho hledám.

baghira

Pamatuju si, že jsem si strašně přál stavebnici Merkur, a byl jsem moc rád, když jsem ji nakonec dostal.