Avatar uživatele
Drap

Čím jste byli v minulosti? /test/

http://www.tes­tminulosti.eu/
Doplňuji:
Sice mne trochu překvapila vysoká koncentrace biochemiků na těchto stránkách, ale proč ne.
Myslím že nikdo z nás to nebral vážně a snad ani nemůže. Celé to bylo dáno pouze pro zábavu a pobavení. V žádném případě jsem nezjišťoval živnou půdu pro případné nové náboženství

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, aramah, johana 56, Damiana, briketka10, anonym, akvidzerp, anonym před 4302 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Já vím,co jsem nebyl v minulosti! Komunistou!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Damiana

No vida – vědkyně, biochemička a mechanička, zemřela v roce 1955 v Kansasu, provdaná za nějakého Kevina.
Kde jsou prachy za vědecké objevy? Nevěděla jsem, že Dorothy byla takový lumen, ale zas mám trochu jasněji s tím Costnerem…:-)
Doplňuji:
Tak koukám, že jsme tu všechny se stejným osudem. Tomu říkám schizofrenie! O prachy mi ani tak nejde, ty byly a budou, ráda se podělím, ale bigamii neuznávám, takže jen doufám, že jsme se nedělily i o toho Kevču…:-)

Upravil/a: Damiana

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

No to je dobrý
Vedkyňa-Biochemička 🙂
Ale bylo mi to prd platné neměli tuchu jak jsem v předstihu 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

žil som v rokoch 1948–2012.
Takže som práve novorodeňa.
Kde je kojná?
Doplňuji:
Narodil si sa 12.04.1948 v ne­bezpečnom Brooklyne ako syn podnikateľa s nehnuteľnostami a predavačky. Už ako mladý si bol nadaný obchodník, keď si začínal prenajímať komixy ostatným deťom za peniaze. Neskôr si sa dostal na prestížnu metropolitanskú univerzitu v New Yorku, obor – burzový maklér. Naučil si sa obchodovať cez internet na celosvetovom devízovom trhu. A pritom Forex je ľahký ako hračka, nezáleží na veku ani na vzdelaní, hocikto si môže zadarmo vytvoriť brokerský účet a začat nakupovať a predávať meny! Ide tam vlastne o to, že ty môžeš nakúpiť rozličné meny online, napr nakúpiš doláre, a potom čakáš. Počkáš, či dolár stúpne alebo klesne, a keď stúpne, tak ho zo ziskom predáš! V súčasnosti dolár klesá a euro stúpa, takže najlepšie by bolo nakúpiť na Forex – e eurá, a potom čakať, kým ich od teba tí zúfalci, ktorí sa snažia zbaviť klesajúceho dolára nekúpia! A to najlepšie na tom je to, že si môžeš najprv vytvoriť účet, kde budeš mať virtuálne peniaze a môžeš s nimi obchodovať, takto sa naučíš ako na to a potom, keď sa na to budeš cítiť, zarobiš státisíce naostro!
Kedže máš už nejaké skúsenosti s Forex – om v tvojom podvedomí, prečo to neskúsiť aj dnes ?

Zomrel si v Californii, bohatý a opustený vo veku 64 rokov, ale s obrovským majetkom, ktorý si zarobil prostredníctvom Forex – u.

Upravil/a: arygnoc

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Čéče mě to nějak nefunguje. Začíná to " Narodil si sa 12.04.1948 v ne­bezpečnom Brooklyne ako syn podnikateľa " a končí " Zomrel si v Californii, bohatý a opustený vo veku 64 rokov" to znamená, že jsem novomrtvola, ale co víc já jsem musel žít v jednu chvíli dva životy.
P.S. coje hergot Forex – u

Doplňuji:
Tak koukám, že dokonce tři životy. Dokonce se potvrdilo, že jsem čechoslovák, páč jednou píšu česky a jednou slovensky. Akorát když píšu česky někdo mi umaže u mého nicku ygnoc a nechá jen začátek.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Drape, hele chemie a věda mě teda vůbec nebavila a jak je možný, že jsem byla vědkyně a biochemička ??
myslela jsem si, že jsem byla třebas kočkou víš, to by se mi líbilo :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drape, tak to jsi mne zklamal. Já doufala, že test odhalí, že jsem byla liška Bystrouška a ono ne, cpe mi to nějakou biochemičku pracující na vývoji léků. Potom se může Damiana divit, kde má prachy. Pchá – dělily jsme se o ně a asi nás v tom týmu bylo habaděj. Takže si myslím, že za ten „patent“, co jsme nakonec byly schopné získat, jsme se rozšouply někde v cukrárně při dobré kávičce a zákusek už jsme si nejspíše musely zaplatit ze svého.
Bylo by to ale krásné mít solidní základ z minulého života a tahat si ho sebou do životů příštích. Nene, příště už chci pohřbít i s celým majetkem, žádné dědění a podobné rozšafnosti. Teď už budu myslet na zadní kolečka a příští život.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
johana 56

Protože mám celý život ráda maso od kosti,vždycky jsem si myslela,že jsem byla pes.K mému překvapení vyšla věštkyně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

No vidíte, takový význmaný a důležitý ste byli a všichni ste skončili tady na odpovědích…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Zvláštní,
stejně jako Damiana som bola vedkyňa, biochemička a mechanička zároveň.
Narodená vo Washingtone, v roku 1890, vzala som si akéhosi Kevina a umrela 11.05.1955.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

Už ako mladá si bola nadaná obchodníčka, keď si začínala prenajímať bábiky svojim kamarátkam za peniaze. Neskôr si sa dostala na prestížnu metropolitanskú univerzitu v New Yorku, obor – burzový maklér. Naučila si sa obchodovať cez internet na celosvetovom devízovom trhu. .......

Že by? Faktem je, že povolání obchodní referentky v zahraničním obchodě mě vzalo nejvíc u srdce a jsem z toho dodnes smutná, že jsem musela odejít.

V tom testu nebyla zmínka o mé smrti, narodila jsem se v r. 1948 a ještě asi tedy žiju. A já proč mě pořád něco bolí, když mi ve skutečnosti je vlastně 64 let. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jestli těmhle naprostým nesmyslům vůbec někdo věří, tak už se vůbec nedivím jak je možné že mají různé sekty a náboženství ve světě stále takovou moc…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Darcy

jestli chcete výpočet minulého a usmernení – co můžete zlepšit v tomto životě, pošlete mi do správy datum a čas narození.

Avatar uživatele
Philipww33

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Variana

Já asi vím moc dobře kdo jsem byla v minulém životě . Zjistitla jsem to podle jména A Datumu narozeňí . Je přeci možné že ten kdo se narodí ve stejný datum a měsíc narozeňí jako někdo kdo dávno zemřel . má jeho duši ? . Jedňím slovem minulý život. Narodila jsem se 28 ledna 2006. ale rok potstaný není protože to je jiní život . Myslím že jsem byla Adina Mandlová protože hodně tomu nasvědčuje . Musím napsat že si na něco z minulého života pamatuji . A vím jistě že mám její duši ! .

Avatar uživatele
anonym

Vedkyne, biochemička a mechanička zároveň . 🙂
No, tak alespon nekdy jsem byla chytra. :-p To me potesilo.

  • iv-

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

  • iv-II – já ale taky byla vědkyně a biochemička. Nežila jsi taky náhodou v USA? Dokonce podle data úmrtí jsem žila dva životy současně 🙂, jeden tady a druhý v New Yorku. To jsou mi věci…

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jezisimaria ! Ja to mam to same !
Takze ja jsem byla vy a vy jste byla ja ?
Nebo jsem ted vy a vy jste ja ?
Nebo jsem ja i vy a vy i ja ? 🙂
No, u me jen skoda, ze me z te inteligenci bohuzel nezustalo nic do nynejska. ☹
Jak uz jsem tu jednou psala. Po skole jsem byla v kanclu hned vedle hajzlu. ☹
Menila bych ted tady asi s vamy vsemy devcaty zde. ( nevim ale , jestli jsou ty i – y spravna , asi ne ) . -iv-

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Iv, já byla věštkyně a mám prý pokračovat … Byla jste šikovnější.

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

To vypadá, jako by ten test sestavoval někdo minimálně z Chemopetrolu se silnou vazbou na Spojené státy. 🙂
Já si toho z „dřívějška“ moc „nepamatuji“, to abych mohla tomu autorovi namíchat nějaký chemicky výživný koktejl…:-)
Annas – asi jste se v minulosti nějak nevědomky „prohodily“ s Očkem…:-)

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Možná ano. Dostala jsem tento test nedávno, nevím, zda jsem tentokrát klikala stejně, protože mám několik oblíbených barev, navíc můj předmět v testu nebyl, stejně tak obavy z něčeho, přesto jsem už podruhé věštkyně. Ale v jiném testu jsem dělala něco jiného, už si nepamatuji … i dospělí si občas rádi hrají.

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Damiana

Vidím, že jsme měly společné problémy s výběrem odpovědí! Také mi tam toho dost chybělo, ale kdo ví, co by mi pak vyšlo. 🙂
V podobném testu jsem byla kdysi knězem – léčitelem. K chemičce svým způsobem trochu blízko. Tak nevím. 🙂

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nenene ten test sestavovali tady u nás v Syntézce holky víte ?? jsem taky biochemička :))

před 4302 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek