Drap

Čím jste byli v minulosti? /test/

http://www.tes­tminulosti.eu/
Doplňuji:
Sice mne trochu překvapila vysoká koncentrace biochemiků na těchto stránkách, ale proč ne.
Myslím že nikdo z nás to nebral vážně a snad ani nemůže. Celé to bylo dáno pouze pro zábavu a pobavení. V žádném případě jsem nezjišťoval živnou půdu pro případné nové náboženství

Nejlepší odpověď
anonym

Já vím,co jsem nebyl v minulosti! Komunistou!

Další odpovědi
Damiana

No vida – vědkyně, biochemička a mechanička, zemřela v roce 1955 v Kansasu, provdaná za nějakého Kevina.
Kde jsou prachy za vědecké objevy? Nevěděla jsem, že Dorothy byla takový lumen, ale zas mám trochu jasněji s tím Costnerem…:-)
Doplňuji:
Tak koukám, že jsme tu všechny se stejným osudem. Tomu říkám schizofrenie! O prachy mi ani tak nejde, ty byly a budou, ráda se podělím, ale bigamii neuznávám, takže jen doufám, že jsme se nedělily i o toho Kevču…:-)

aramah

No to je dobrý
Vedkyňa-Biochemička 🙂
Ale bylo mi to prd platné neměli tuchu jak jsem v předstihu 🙂

arygnoc

žil som v rokoch 1948–2012.
Takže som práve novorodeňa.
Kde je kojná?
Doplňuji:
Narodil si sa 12.04.1948 v ne­bezpečnom Brooklyne ako syn podnikateľa s nehnuteľnostami a predavačky. Už ako mladý si bol nadaný obchodník, keď si začínal prenajímať komixy ostatným deťom za peniaze. Neskôr si sa dostal na prestížnu metropolitanskú univerzitu v New Yorku, obor – burzový maklér. Naučil si sa obchodovať cez internet na celosvetovom devízovom trhu. A pritom Forex je ľahký ako hračka, nezáleží na veku ani na vzdelaní, hocikto si môže zadarmo vytvoriť brokerský účet a začat nakupovať a predávať meny! Ide tam vlastne o to, že ty môžeš nakúpiť rozličné meny online, napr nakúpiš doláre, a potom čakáš. Počkáš, či dolár stúpne alebo klesne, a keď stúpne, tak ho zo ziskom predáš! V súčasnosti dolár klesá a euro stúpa, takže najlepšie by bolo nakúpiť na Forex – e eurá, a potom čakať, kým ich od teba tí zúfalci, ktorí sa snažia zbaviť klesajúceho dolára nekúpia! A to najlepšie na tom je to, že si môžeš najprv vytvoriť účet, kde budeš mať virtuálne peniaze a môžeš s nimi obchodovať, takto sa naučíš ako na to a potom, keď sa na to budeš cítiť, zarobiš státisíce naostro!
Kedže máš už nejaké skúsenosti s Forex – om v tvojom podvedomí, prečo to neskúsiť aj dnes ?

Zomrel si v Californii, bohatý a opustený vo veku 64 rokov, ale s obrovským majetkom, ktorý si zarobil prostredníctvom Forex – u.

Ar

Čéče mě to nějak nefunguje. Začíná to " Narodil si sa 12.04.1948 v ne­bezpečnom Brooklyne ako syn podnikateľa " a končí " Zomrel si v Californii, bohatý a opustený vo veku 64 rokov" to znamená, že jsem novomrtvola, ale co víc já jsem musel žít v jednu chvíli dva životy.
P.S. coje hergot Forex – u

Doplňuji:
Tak koukám, že dokonce tři životy. Dokonce se potvrdilo, že jsem čechoslovák, páč jednou píšu česky a jednou slovensky. Akorát když píšu česky někdo mi umaže u mého nicku ygnoc a nechá jen začátek.

briketka10

Drape, hele chemie a věda mě teda vůbec nebavila a jak je možný, že jsem byla vědkyně a biochemička ??
myslela jsem si, že jsem byla třebas kočkou víš, to by se mi líbilo :)

anonym

Drape, tak to jsi mne zklamal. Já doufala, že test odhalí, že jsem byla liška Bystrouška a ono ne, cpe mi to nějakou biochemičku pracující na vývoji léků. Potom se může Damiana divit, kde má prachy. Pchá – dělily jsme se o ně a asi nás v tom týmu bylo habaděj. Takže si myslím, že za ten „patent“, co jsme nakonec byly schopné získat, jsme se rozšouply někde v cukrárně při dobré kávičce a zákusek už jsme si nejspíše musely zaplatit ze svého.
Bylo by to ale krásné mít solidní základ z minulého života a tahat si ho sebou do životů příštích. Nene, příště už chci pohřbít i s celým majetkem, žádné dědění a podobné rozšafnosti. Teď už budu myslet na zadní kolečka a příští život.

johana 56

Protože mám celý život ráda maso od kosti,vždycky jsem si myslela,že jsem byla pes.K mému překvapení vyšla věštkyně.

bolak

No vidíte, takový význmaný a důležitý ste byli a všichni ste skončili tady na odpovědích…

ReHu

Zvláštní,
stejně jako Damiana som bola vedkyňa, biochemička a mechanička zároveň.
Narodená vo Washingtone, v roku 1890, vzala som si akéhosi Kevina a umrela 11.05.1955.

pusinka50

Už ako mladá si bola nadaná obchodníčka, keď si začínala prenajímať bábiky svojim kamarátkam za peniaze. Neskôr si sa dostala na prestížnu metropolitanskú univerzitu v New Yorku, obor – burzový maklér. Naučila si sa obchodovať cez internet na celosvetovom devízovom trhu. .......

Že by? Faktem je, že povolání obchodní referentky v zahraničním obchodě mě vzalo nejvíc u srdce a jsem z toho dodnes smutná, že jsem musela odejít.

V tom testu nebyla zmínka o mé smrti, narodila jsem se v r. 1948 a ještě asi tedy žiju. A já proč mě pořád něco bolí, když mi ve skutečnosti je vlastně 64 let. 🙂

anonym

Jestli těmhle naprostým nesmyslům vůbec někdo věří, tak už se vůbec nedivím jak je možné že mají různé sekty a náboženství ve světě stále takovou moc…

Darcy

jestli chcete výpočet minulého a usmernení – co můžete zlepšit v tomto životě, pošlete mi do správy datum a čas narození.

Philipww33

Příspěvek smazán administrátorem.

Variana

Já asi vím moc dobře kdo jsem byla v minulém životě . Zjistitla jsem to podle jména A Datumu narozeňí . Je přeci možné že ten kdo se narodí ve stejný datum a měsíc narozeňí jako někdo kdo dávno zemřel . má jeho duši ? . Jedňím slovem minulý život. Narodila jsem se 28 ledna 2006. ale rok potstaný není protože to je jiní život . Myslím že jsem byla Adina Mandlová protože hodně tomu nasvědčuje . Musím napsat že si na něco z minulého života pamatuji . A vím jistě že mám její duši ! .

anonym

Vedkyne, biochemička a mechanička zároveň . 🙂
No, tak alespon nekdy jsem byla chytra. :-p To me potesilo.

  • iv-

Sůwa

  • iv-II – já ale taky byla vědkyně a biochemička. Nežila jsi taky náhodou v USA? Dokonce podle data úmrtí jsem žila dva životy současně 🙂, jeden tady a druhý v New Yorku. To jsou mi věci…

anonym

Jezisimaria ! Ja to mam to same !
Takze ja jsem byla vy a vy jste byla ja ?
Nebo jsem ted vy a vy jste ja ?
Nebo jsem ja i vy a vy i ja ? 🙂
No, u me jen skoda, ze me z te inteligenci bohuzel nezustalo nic do nynejska. ☹
Jak uz jsem tu jednou psala. Po skole jsem byla v kanclu hned vedle hajzlu. ☹
Menila bych ted tady asi s vamy vsemy devcaty zde. ( nevim ale , jestli jsou ty i – y spravna , asi ne ) . -iv-

annas

Iv, já byla věštkyně a mám prý pokračovat … Byla jste šikovnější.

Damiana

To vypadá, jako by ten test sestavoval někdo minimálně z Chemopetrolu se silnou vazbou na Spojené státy. 🙂
Já si toho z „dřívějška“ moc „nepamatuji“, to abych mohla tomu autorovi namíchat nějaký chemicky výživný koktejl…:-)
Annas – asi jste se v minulosti nějak nevědomky „prohodily“ s Očkem…:-)

annas

Možná ano. Dostala jsem tento test nedávno, nevím, zda jsem tentokrát klikala stejně, protože mám několik oblíbených barev, navíc můj předmět v testu nebyl, stejně tak obavy z něčeho, přesto jsem už podruhé věštkyně. Ale v jiném testu jsem dělala něco jiného, už si nepamatuji … i dospělí si občas rádi hrají.

Damiana

Vidím, že jsme měly společné problémy s výběrem odpovědí! Také mi tam toho dost chybělo, ale kdo ví, co by mi pak vyšlo. 🙂
V podobném testu jsem byla kdysi knězem – léčitelem. K chemičce svým způsobem trochu blízko. Tak nevím. 🙂

briketka10

nenene ten test sestavovali tady u nás v Syntézce holky víte ?? jsem taky biochemička :))