Drap

Jste chytří ? /test/

Tato otázka slouží pouze pro zábavu. Ty kteří se bavit neumí, nebo nechtějí, popřípadě sem chodí jenom prudit, prosím, aby laskavě nereagovali.
http://zena.cen­trum.cz/deti/gra­fika/2012/05/1­0/velky-test-inteligence-zmerte-svoje-iq/#utm_source=ak­tualne.centrum­.cz&utm_medium=ar­ticle-hint
Doplňuji:
Pro tom20. V testech jsou uvedeny podmínky a neni důležité zda to koresponduje se skutečností. A třeba u hodin 1,15 neni desetiné číslo. Desetiná čísla jsou v desítkové soustavě a to je 1,25

Nejlepší odpověď
Sůwa

Výsledek slušný jen ta lokomotiva a bonbóny odporují logice, protože bonbóny nepočítají s počtem pravděpodobnosti a u lokomotivy je to na hlavu postavené celé.

Další odpovědi
bolak

14 .. napsalo mi to že jsem chytrá žena

Teď se zasmějete, zklamal jsem u otázky č.2 (volejbal,bas­ketbal,házená,fot­bal).
Měl jsem za to, že to bude volejbal, jelikož jako jedinej není kontaktním sportem a týmy jsou od sebe odděleny sítí. Trapas!

iceT

Jsme blbá jak to tágo,ale alespoň nechtěli 99,–kč za sms,no ne?

briketka10

ták vysoký IQ mi připadá u mě na hlavu ani se mi nechce věřit ?? 110 – 125 ?! to je divný že jo..
to se musí někde jinde prověřit šoupni sem jinej test prosím :o)

anonym

Mě vyšlo toto : http://letecka­posta.cz/243758861

Tom20

Já teda nechci bejt ten co rejpe;je pěkný že sem někdo něco takovýho dal,ale ty otázky jsou postavený trochu na hlavu.Tak hned ta první.Bazalku můžu myslet rostlinu,takže neni sypká.Pak to s tou lokomotivou…Tam záleží na hodně okolnostech a navíc je to i tak špatně.Je to jeden vagon,protože pak by to podle té úlohy dosáhla rychlost nuly.Pak ta třetí..To může bejt klidně větrník,protože větrník je i věc.Ještě 7. 1 hodina a 15 minut se dá zapsat desetiným číslem jako 1,15 protože je to 1,15 hodiny.A sou­hlasím i s odpověďmi tady.Jinak jsem vyzkoušel,jo dobrý,ale autor toho testu má taky asi dobré IQ koukam :D

Drap

Informace pro tom 20 měla být v diskuzi, omylem jsem to šoupl do doplnění. Tak se omlouvám

Sůwa

Drape, tu informaci pro tom 20 jsi smazal sám, nebo zas tu byl někdo aktivní za tebe?

Sůwa

Barbakane, když jsem se chtěla podívat na tvoje výsledky, tak se mi zasekl počítač. Fakt.

bolak

Sůwa: moc nad tím přemejšlíš, logiku v tom nehledej

…byl to přece test pro ženy…

:))

Sůwa

bolaku to byl, ale já jsem byla uznána jako čestnej chlap

anonym

Drape, test jsem si neotevrela, protoze maloktery jde do minusu.
Na ten chodim ke svemu psychiatrovi. Je ale nejaky divny. kdyz tam prijdu, tak tiky nema zadne , a kdyz odchazim, tak mu skube cele telo !
Hvezdicku mate za to doplneni , to se vzdycky nasmeju. 🙂
A mam pravdu, ze si myslim, ze to funguje ?
Ze bych pak rovnou u mych otazek pak psala kdo nema na me otazky odpovidat. 🙂

  • iv-

Drap

Je to víceméně nutnost, protože jinak otázky pro pobavení mizely a nebo se snesla nepřiměřená kritika od jistých lidí. Takto to zatím prochází.
Klidně si to můžeš otevřít, je to opravdu jen tak pro pobavení a výsledky se zveřejňovat nemusí. Asi by se ti ani nepovedlo jít do mínusu.

anonym

Tak to jde do toho minusu !! ☹

hanulka11

Já si ho dělala předevčírem, takže by to neplatilo- měla jsem jednu chybu. I když co já vím – třeba bych jich dneska měla víc …chyb.:D:D:

bolak

a v čom?

hanulka11

v jedný číselný řadě – to víš já a čísla......

briketka10

tak já a matika přesně, lítám v ní taky..