annas

Veselá škola – vyzkoušejte si zábavný kvíz o ČR.

http://hry.ve­selaskola.com/kviz­.html
Doplňuji:
Měla jsem 18 správných odpovědí. Neznala jsem město v okrese Náchod a potom další město – na výběr byly Sušice, Prostějov (ten tam nepatřil, to vím jistě) atd.

Nejlepší odpověď
rynek878

Všem Vám děkuji za kladné a hodnotné příspěvky,za dobu mého působení na těchto stránkách se vždy našel někdo,kdo ostatní jenom provokoval,asi to tak má v životě být.
Naštěstí je jich vždy daleko méně než nás.

Omlouvám se,mělo to být v diskusi.

Další odpovědi
chudst

Zajimavy kviz! Mel jsem spravne 18 odpovedi, uz netusim, ktere 2 byly spatne; ale tedy popravde u dalsich 3 otazek jsem se rozhodoval mezi dvema, takze zvitezilo tipovani 50:50. Takze 15 jsem vedel, tri skoro a dve vubec. No jo, jsem ostuda =o)

Deli

16 – no, nic moc, ale mohlo to být i horší 🙂

anonym

Zajímavé, ale lehké, 19 z 20, Sněžka je tam 2×, u Nového Města nad Metují jsem si nebyl jist a u počtu krajů jsem se musel na chvíli zamyslet, neboť pamatuji už asi 7. změnu správního uspořádání.
Ale pravda, na takové otázky byla tato rubrika založena.

barnajka

Prý by to chtělo trošku přidat – z 20 otázek jsem měla správně 17.
Ostuda, ostuda…ale popravdě: čekala jsem, že to bude ještě horší :)

Za odkaz děkuju :)
Doplňuji:
Všichni jste šikulkové!!!

Andělé: 15 nebo 17– je to takový rozdíl?! Jestliže jsem dobrá JÁ, pak VY přece taky!! :)

jami155: Ten quentosův odkaz jsem otevřela…a zase hned zavřela. Určování polohy – to je přesně to, co mi v zeměpisu šlo vždycky nejmíň :))

anonym

18 z 20,taky by to chtělo přidat!
Doplňuji:
http://geograp­hy.okhelp.cz/czech/in­dex.php Tohle sem před časem hodil quentos.To pro ty později příchozí.Taky dobrý,tady jsem si dala.!

Andělé

No,Baranajko,jste dobrá,já jsem se tedy moc nepředvedla,jen 15:-(
Kerberus,také děkuju,je to skvělý nápad:-)
Mám se co snažit ještě…:-)

fcoop

15 – jdu si koupit provaz a hurá na půdu.

led

Kerberus, a kde je otázka? Há? Na čo sa vlastne pýtate? Budem zlá aj na vás!
Dúfam, že mi prepáčite 5 zlých odpovedí v teste. Polepším sa.
Ha, mala som si najprv prečítať odkaz od Jami155, to by som potom bola múdra, čo?
Doplňuji:
Kerberus,
asi som nepochopila, že otázka je otázkou aj bez „?“, bez pýtania.

iceT

Ha,já jsem tady největší ostuda,jen 11 ze 20 otázek správně.No,ale na obranu musím říct,že prostě objekty(města)po­dleobrázků nepoznám.Nebyly by někde správné odpovědi?Jen tak pro zvědavé?

anonym

Ehm .. ja to radsi ani neotviram. ☹ -iv-

pokazdejinak

18 z 20… ale škoda, že mi to neukáže správné odpovědi – přiznám se, mezery leží asi na Moravě :)

dudu

Odpověděl jsem správně 19 krát, zkonil přítoky Labe a mám také trošku přidat. Více náročná už je snad jen moje paní domácí.

Drap

Moc pěknej kvíz. Omylem jsem se trefil do 19.Potěšilo mě to

anonym

Kosaaaaku , kosaaaaku … !!
To jste nemel delat ! Sahnout me na moji K. !
Jsem velice , velice pomstychiva -iv- !

  • iv-

Kerberus

Děkuji všem za podporu.

hornik.

http://img.na­dapenny.com/t20/112­44/nadap121042691­141231.jpg

anonym

barnajko,viď,že se mi nedivíš,že mi zamotal šíšu.PRO KOSAAAKA:JAK VIDÍŠ,BYLI JSME VŠICHNI ZVYKLÍ NA TO,ŽE NÁM TEN,KDO ZÁBAVU TOHOTO DRUHU OSTATNÍM NABÍDNE,TAK DÁ I JEHO ŘEŠENÍ.BYL JSI VYZVÁN NĚKOLIKRÁT,ALE NIC.TO JEN NA VYSVĚTLENOU,TŘEBA SE POLEPŠÍŠ.

Kerberus

Jarni, děkuji za reakci.

Kerberus

Kosaaaaku, když čtu vaši odpověď, uvědomuji si, že jste pořád arogantní a jen mě urážíte. To je v pořádku? Stále nechápete, proč pro Vás existuje jiný metr? Svědčí o tom, že o vaše pravidelně vkládané populistické otázky málokdo již jeví zájem.

Své názory v odpovědích považujete za svou přednost. Jen tím dokazujete svou nadřazenost a egoismus. Za krátkou dobu působení na Odpovědích jste se přesvědčil, že nejste uživateli vítaný a že vaše provokace většina uživatelů nebere.

Opakuji, neznáte míru zřejmě kvůli tomu, že se považujete za geniálního. Já pravidla neporušuji. Je vidět, že jste si je dosud pořádně nepřečetl. Jinak byste nemohl takto reagovat…

Opravdu diskuse s vámi jsou pod mou úroveň …. Vynikáte svou blbostí…. Nejen to, poslední vaše otázka je nevhodná, dokonce morbidní …

vagra

P.Kerberus, souhlasím s Vámi.
Zvláště pak s tím, že diskuze s omezencem jeho velikosti, je opravdu pod Vaši úroveň.
Nakonec všechny příspěvky Vám dávají za pravdu.
Říká se, že malý vyroste, ožralý se z toho vyspí, nemocný se uzdraví, ale blbec zůstane blbcem napořád.
Z toho vyplývá, že pokud není malý,ožralý, nebo dokonce nemocný, je jakákoliv snaha o změnu stavu jeho mysli m a r n á !.....:-)

anonym

Jasný,stručný,výs­tižný!

led

V jednom má pravdu. To musím priznať, aj keď skôr cítim veľkú urazenosť.
Ak sami nebudeme dodržovať kodex a pravidlá, ako to môžeme vyžadovať od druhých?

Kerberus

Led, nějak vaší odpovědi nerozumím. Já jsem kodex neporušila, ani nejde o spam, jak uvádí kosaaak. Svůj kvíz jsem zařadila do zábavy… Patřím k uživatelům, kteří se snaží dodržovat pravidla.

Kvízové otázky jsem v minulosti vložila asi 3×, admin. nereagovali, vše bez jakýchkoliv problémů. Uživatelů, kteří vkládali podobné otázky, je mnohem víc. Lze je najít v modré liště.

led

Vychádzam z toho, že toto nebola otázka, ani anketa, ale odkaz na test na inej stránke. Len o to mi išlo. Chapem túto stránku ako stránku otázok a odpovedi na ne. Pretože ak, my začneme chatovať, noví uživatelia to automaticky tiež využijú a myslím, že pôvodný zámer toto nebol. Možno sa mýlim.

led

Len v tomto mal kosaaaak pravdu. Ináč v pohľade na jeho výčiny na tejto stránke súhlasím s vami. Už v predchádzajúcej diskusii som mu verejne na jeho email odpovedala

anonym

Ano,souhlasím.Jeho odpověď na otázku položenou fcoopem,byla hloupoučká!

Kerberus

Kosaaaaku, všimla jsem, že vaše poslední otázka byla oprávněně smazaná.

Kerberus

Výsledky kvízo.

  1. Zalaožení ČR – 1. 1. 1993
  2. Počet obyvatel v ČE – 10 mil.
  3. Rozloha ČR – 78 864 Km2
  4. ČR nesousedí s Francií
  5. Nejvyšší hora ČR – Sněžka
  6. Počet krajů – 14
  7. Přítokem Labe není – Berounka
  8. Krajské město kraje Vysočina – Jihlava
  9. V Praze není hrad Špilberk
  10. Na Moravě nejdelší řeka – Morava
  11. Hora na obrázku – Ještěd
  12. Město na obrázku – Náchod
  13. Město na obrázku – Praha
  14. Zřícenina – Trosky
  15. Chrám sv. Barbory – Kutná Hora
  16. Město v blízkosti Pálavy – Mikulov
  17. Metropole – Hradec Králové
  18. Nevyšší hora ČR – Sněžka
  19. Hora Říp
  20. Nové Město nad Metují

anonym

Teď vidím svoje chyby.Nedelší moravská řeka a město u Náchoda.Těším se na další!

fcoop

Nevzrušovat se a prostě ignorovat tyhle týpky – to je jediná metoda.
Kromě toho – nic proti ptákům,ale mají malililinkaté mozečky,takže­......a žerou žížaly.

Andělé

Dobrý den:-),
Baranajko,děku­ju,15 a 17 z dvaceti je přeci jen trochu rozdíl,jste náhodou opravdu dobrá,i ostatní,co uhodli 17,19 nebo 19 odpovědí,tj­.supr:-)

Koukám,co to tu máme za podivína Kosáka,který se věčně naváží do naší vážené p.Kerberus? Četla jsem si zpětně jeho narážky na p.Kerberus,nějaká horší prý byla smazána,nevím jaká,ale tohle mi stačí.
Kosáku-Vám není třeba nic vysvětlovat,pač jak je vidět, to je zcela zbytečné. Urážkami Vámi mířené k p.Kerberus,u­kazujete svůj hojný egoismus a povrchnost.Něco Vám chybí.Copak to asi je?
P.Kerberus má mé uznání a nejen mé.Je to velmi inteligentní člověk a inteligentní lidé to poznají,víte??
Zatím co se snažíte šplhat nahoru,jste si ani navšiml,že ještě rychleji pdáte dolů…zaslepily Vás Vaše skvělé vlastnosti…

Kerberus

Andělé, moc děkuji za vaše slova. Vždy se někdo najde, komu se nelíbí věcná připomínka ..

Andělé

P.Kerberus,nemáte zač:-)
Já někdy zírám,kolik lidí je drzých,neomalených a sobeckých…kam se vytratila slušnost,úcta a soudnost?Že se nestydí…