kurec

Proč na téhle stránce nejde upravit odpověd více jak 2× ?

To je tady prostě nikdo nemá na to odvahu na ostatních stránkách to jde milionkrát třeba upravit

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jde opravit pouze jednou a zbytek se píše do diskuze. Kdyby se dala upravovat víckrát, mohl bys ji upravovat dokola na základě jiných odpovědí a třeba čerpat body za „správnou“ odpověď pouze opisováním jiných odpovědí. Což se tu i tak často děje.

Další odpovědi
Drap

Nemáš pravdu jde upravit pouze jednou.

pepe88

Protože aby jsme tu nebyli jak na dvorečku u blbečku.

ivzez

To je omyl, ani na jiných stránkách nelze nic upravovat miliónkrát.

Existují weby, kde možnost opravit odpověď je jenom 2 minuty, celková
doba opravy nesmí od napsání původní odpovědi překročit 5 minut.

Na jiných webech existuje náhled odpovědi bez možnosti
následné opravy, jinde i s následnou opravou.

A na dalších stránkách neexistuje žádná možnost opravy
ani náhled (těch je podle mne většina).

Kepler

Spíš mi vadí, že se nedá upravit diskuze.