LukoX_X

Myslím si, že můj život není zajímavý a zábavný. Poradíte, co mám dělat?

Zkoušel jsem vše :)

Myslím si že můj život není zajímaví a zábavní co mám dělat ?

Nejlepší odpověď
Drap

Zkus češtinu. Jistě to bude dobrý začátek.

Další odpovědi
ivzez

Podle mých zkušeností používají obrat „zkoušel/udělal jsem vše“
obvykle ti, kdo ne(vy)zkoušeli (neudělali) vůbec nic.

Mohl bys začít češtinou: Život nemůže být zábavnÍ ani zajímavÍ.
Zajímavé je i to, že se v souvětích často píší čárky,
někdy může být až dobrodružné zjistit, kde všude se píší.

K životu obecně: Život máme takový, jaký si ho uděláme.
Co jsi ke zvýšení zábavy a zajímavosti zatím udělal?

Edison

Navštívit psychologa. A naučit se česky…

peterd108

Najít si to co tě bude naplňovat.

aliendrone

Marný! Vezmi sirky a šup hrát si do stohu! Tohle určitě vyzkoušené NEMÁŠ! ;) :D :D

marci1

Začít dělat něco zajímavého a zábavného. 🙂

nyjono

Opravdu, ale OPRAVDU vše???
Jak ti máme poradit, když nevíme, co tě baví?
A jestli tě nic nebaví, asi máš málo povinností. Tak začni dělat něco, co tě nebaví, ale přinese třeba někam užitek.

Mc Merkurion

… a ruskou ruletu jsi zkoušel ??? … tak netvrď, že jsi zkoušel vše …