jirka F

Nevíte náhodou s kým budem hrát v neděli o bronz ?

Dobrý večer nevíte náhodou s kým budeme hrát zítra o bronz povjestli to jako víte nebo to má být překvapení na konec.

PS: to je škoda že jsme nepostoupili do finále ale tak co je to jenom hra ale ten rozhodčí mě teda naštval že to neuznal ten gól.

bonus : Taky vás naštval ten rozhodčí co nám neuznal ten gól?
Doplňuji:
oprava špatně napsaných slov: pověste jestli jako…

Nejlepší odpověď
marci1

Budeme zítra hrát o bronzovou medaili s tím, kdo vyhraje dnes večer. Buď USA nebo Rusko. 🙂
Ten neuznaný gól mě taky štve, alespoň se měl rozhodčí podívat na video. Ale bohužel rozhodnutí rozhodčího platí, nedá se nic dělat. ☹
Doplňuji:
Oml. : Možná jsem to špatně formulovala ( jsem z toho zápasu s Kanadou trochu mimo ). Budeme hrát s tím, kdo dnes večer prohraje – USA nebo Rusko. 🙂

Další odpovědi
anonym

http://www.ms-v-hokeji.cz/program-zapasu/

Luxx

tady je to hezky přehledně

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mis­trovstv%C3%AD_sv­%C4%9Bta_v_led­n%C3%ADm_hoke­ji_2015#Play_off

mosoj

Vím , s USA a dostanem na frak.

tony2412

s USA

marci1

Takže budeme hrát s USA.

quentos

… koho že máme pověsit? Oprava opravy: PověZte…

anonym

…jestliže budeme 3.tak státní vlajku v o2 aréně?

jirka F

Ne nikoho to jenom oprava v otázce jak jsem tam špatně napsal povjestli tak to je ta oprava

quentos

hm, nepochopil… ta oprava je blbě taky!