Avatar uživatele
Registrovaný

Čím je ovlivněno flirtování v opilosti?

Ahoj, už delší dobu by mě zajímala jedna věc. Když se člověk opije a začne flirtovat s osobami opačného pohlaví, je to proto, že mu alkohol zboural zábrany, nebo proto, že má zkreslený pohled na dotyčnou/dotyčného? Tedy chci se zeptat, jestli když se mnou bude flirtovat člověk který to za střízliva nedělá, znamená to, že se mu normálně líbím ale nemá kuráž, nebo jsem pro něj v tu chvíli prostě jen žena a ostatní neřeší? Jak to máte vy?
Doplňuji:
A ještě jedna věc - myslíte, že mám u člověka který se mnou opilý flirtuje šanci i za střízliva?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Říká se, že "ve víně je pravda" a myslí se tím, že pod vlivem alkoholu člověk ztrácí zábrany a spíš řekne, co si doopravdy myslí, co má uložené ve svém podvědomí atd.

Záleží samozřejmě na množství vypitého alkoholu, zda jde o pravidelnou konzumaci atd.. Každý jedinec reaguje jinak, někdo se usmívá, jiný je agresívní atd. Při opilosti jde o ztrátu kontroly, takže deformaci myšlení a jeho projevů. Proto u někoho může alkohol drasticky změnit povahu, tedy chování, může to být krátkodobě, ale i dlouhodobě - alkoholik zhrubne, ztrácí morální zábrany - nevinný flirt s ženou, která je nablízko, dokonce sexuální obtěžování, chybí sociálního cítění atd.

---
Co si myslí člověk, o němž se zmiňujete, nemůžeme vědět. Každý reaguje jinak, možná u něho platí to, co jsem uvedla v prvním odstavci, možná je to jinak. Ale osobně bych nechtěla aby se o mě zajímal člověk jen tehdy, když není střízlivý.

Vy toho dotyčného znáte, zřejmě se vám líbí, takže nespěchejte... Každý je opravdu strůjcem svého osudu a když je pro něco rozhodnutý,, zpravidla na rady jiných nedá ... pak se objevuje to známé, kdybych bývala poslechla, nebo neposlechla.
----

"Střídmě je víno lékem, v korbelech jedem zmije, je nepřítelem pro opilce, druhem tomu, kdo mírně pije." (Avicenna)

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Je to ztráta zábran, sebekontroly a samozřejmě i zkreslené vnímání ostatních osob.Prostě všichni se mají rádi ( dokud se osoby stejného pohlaví nepoperou ) a odlišné nezačnou v lepším případě flirtovat, v horším dojde na vlastně "nechtěný" sex. :-))
"Láska, kam se podíváš.
Alkohol v lidech odbourává zábrany a sbližuje je. A tak není vůbec výjimkou vidět opilce, jak se objímají, poplácávají, prostě si dávají najevo, jak moc se mají rádi. Někteří lidé dostávají nezkrotnou chuť na sex, ale buď z toho právě díky alkoholu není nic, nebo naopak vznikne nejhloupější tip záletu, který patří mezi 5 nejčastějších druhů nevěr."

K doplnění : Jestli máš u dotyčného, který s Tebou flirtuje v opilosti, šanci i ve střízlivém stavu, zjistíš, jen pokud budete oba dva střízliví. :-))

http://www.prozeny.cz/…


Avatar uživatele
Zlatý

já to nemám nijak, protože žádný drogy neberu a o to střízlivěji ti odpovím. Člověk je v podstatě bytost opuštěná a vystrašená. Je tak vystrašenej nesmyslnými zákony nesmyslnýho práva, že už vlastně zapomněl na přirozený pocity lásky, i na to, co ten pojem znamená. Ale pod vlivem drog je to jiný, ovlivněným se vypne střeh, takže krom veškerejch reakcí s ním spojených se vypne i funkce, která nutí člověka v bdělým stavu se urputně izolovat od stejnýho druhu, aby neudělal nějakej průser z různejch oblastí práva. Takovej člověk pod vlivem je pak "všeho schopnej", častokráte se začne tulit jako mimino a nejednou u toho i přede. Kdybys tu funkci střehu dokázala vypnout i ty (třeba a nebo nejlépe i bez chlastu), cítila bys, že mezi "normálně líbím" a "jsem jen žena" není zásadního rozdílu. Zásadní rozdíl je jinde. Kdyby totiž ten člověk k tobě necítil lásku, ale naopak by k tobě cítil nějakej odpor, nejspíš by tě poslal k šípku i ovlivněnej drogou. Tedy to neřeš a neboj se náklonnosti, krom "střízlivejch zábran" tě stejně včas zastaví fůra jinejch mantinelů, jako je svazek manželský atd. A pokud se ti tady nelíbí výraz "droga", tak si ho nahraď jiným, třeba: látka uvolňující společenskou křeč, jak chceš..


Avatar uživatele
Zlatý

Prostě zněho mluví alkohol.Múj děda říkával,pod vlivem alkoholu a potmě je každá stejná.


Avatar uživatele

Je to tak,že nemá kuráž,když je střízlivý ,že mu alkohol zboural zábrany,když tě jinak neosloví.
Potom....čím více alkoholu v sobě,tím se ta pomyslná tyč zkracuje...


Avatar uživatele
Zlatý

Opilostí.


Avatar uživatele
Zlatý

Ovlivněno je to tím, jestli ještě může nebo už nemůže.


Avatar uživatele
Bronzový

to první


Avatar uživatele

"po desátým je každá každá princezna"

Doplňuji:
Možná,ale spíš ne,protože kdo uteče ten vyhraje...(musíš To něčím upoutat,třeba fetem).


Avatar uživatele
Pokročilý

pravda je taková,že po desátém pivu je každá ženská krásná,ale ta některá ranní probuzení vedle ní,to je fakt někdy síla...


Avatar uživatele
Zlatý

Opilostí jednoho a hloupostí druhého.

"Považuje-li" se někdo za vhodné se před komunikací s druhým pohlavím "posilnit", svědčí to nejen o nedstatku taktu, sebedůvěry a rozumu, ale i o nedostatku úcty vůči protějšku.

Mělo by to být naopak:
Takový člověk by u Vás neměl mít šanci v opilosti ani za střízliva
(je-li vůbec schopen s Vámi za střízliva komunikovat).

Já bych o někoho takového nestála …

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3818
Zlatý Drap 2282
Zlatý led 1647
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý marci1 1275
Zlatý quentos 1183
Zlatý Kepler 869
Zlatý mosoj 846
Zlatý gecco 818
Zlatý vagra 799

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.