Avatar uživatele
anonym

Proč opilí nemají rádi střízlivé a střízliví nemají rádi opilé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? led, johana 56, redy, briketka10, marci1, ptáč, gecco před 3135 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Nemám ráda opilce. Ale jestli opilci vádí střízliví, to netuším. Takovej opilec, ani netuší, co má, nebo nemá rád. Krom toho chlastu ☹

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
briketka10

To je dobrá otázka, teď chodím do naší hospůdky,
kde jsem si dřív dávala normálka 11° pivko a už
půl roku nepiju a chodím si tam i tak posedět a dám
si vždycky bezalkáč Birell někdy jednoho – dva, kafíčko
a všichni co pijou se taky divěj, já jim to vysvětlím, ale
ti kluci mi nevaděj 😁

Jen opravdu hódně velkej opilec a to, když nastoupí do
autobusu je načichlej a vyválenej, smradlavej táhne mu

z huby, když na mě promluví bléé takový neustojím fůůůjtajxl :(

Není pravda, že bych si nerozuměla s klukama u nás v hospodě
právě, že je znám moc dobře a vím co od nich můžu čekat, tak
je to s nima někdy větší zábava než, když jsem si dala dvě 11°
to jsem byla už pod stolem pila jsem moc málo 😁

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Vzájemně si nerozumí…
😉
Navíc opilým často dojde, že si z nich střízliví dělají srandu.
A střízliví se naopak bojí nevypočitatelných reakcí opilců…
😉
A taky si, možná, vzájemně, závidí…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

1 – Opilý, pokiaľ je v stave vnímania, vie, že triezvy jeho konanie neschvaľuje. A to mu na triezvom prekáža.
Triezvy opilému neschvaľuje jeho činy a prekáža mu, že opilý o tomto jeho nesúhlasu vie.
2 – Opilý keď vidí triezveho mu závidí, že je triezvy. A preto ho nemá rád. Pre obyčajnú závisť…
Triezvy, keď vidí opilého, si predstavuje, ako by vyzeral na jeho mieste. A závidí mu schopnosť povedať, čo by triezvy nikdy nepovedal. Pre obyčajnú závisť…
3 – Opilý, pokiaľ už nie je v stave vnímania svojich činov, svojimi reakciami dáva najavo, že mu je všetko jedno. On je pán tvorstva!

Triezvy, ktorý vidí opilého neschopného vnímania, ho môže už len ľutovať. On je predsa človek!

Prirodzene nehovorím o vonkajších prejavoch opilca, reči, pach, zvratky, a podobne

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Muffz

Strizlivy clovek nema rad opileho, jelikoz je nevyzpytatelny, casto agresivni, pachne a meni se ve zvire, ktere neni schopne normalniho mysleni.

Opily nema rad strizliveho, jelikoz strizlivy mysli mozkem a nesmeje se kazdemu slovu, ktere opily rekne, coz jej drazdi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Každý se chová jinak. Člověk který „požil“ je v povznesené náladě, je mu téměř všechno jedno, směje se i tomu, co moc k smíchu není. Připadá mu, že střízlivý člověk není veselý, neumí se bavit. Střízlivým připadají opilí (hlavně ti, kteří už „mají dost“) jako blázni, nerozumí tomu, co „blekotají“, vidí jejich nepřiměřené reakce a chování.
Proto doporučuji, pokud alkohol, tak jen v malém množství, aby si člověk zachoval svou důstojnost. Hlavně třeba pivo, které má mimo jiné vitamín B, člověka uklidní, popř. i uspí. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jak kdo.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=jqVzByBAS­To
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8thjGOIT­glU

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

poáč jedni druhejm prostě závidí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ptáč

Střízlivci jsou takoví opatrní na slovo, nedá se s nimi normálně komunimluvikecat. Jsou psychickou zátěží pro opilé, jsou jako chlupatý koberec. A střízliví jsou pod jiným tlakem, třeba na ně šéf tlačí, aby víc tlačili, nebo nemají dostatek hrdosti a poprosit manželku, přítelkyni, kamaráda o pár korun na cirkus.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ka-Si

tak to se mi nikdy nestalo. je to o tom jak se kdo umí bavit…:)

před 3135 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek