akvidzerp

Chutná vám honzovo vejce?

topinka na to volský oko,kečup,cibule-mňam

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ano chutná,dělám k snídani.

Další odpovědi
briketka10

já si obaluju chleba ve vejci, na to si dám hořčici a cibuli mňam..
tento recept neznám a kečup bohužel ráda nemám 😁
ale každý máme jiné chutě..

Damiana

My děláme občas Švejkovskou topinku – osmaženou topinku potřu lutenicí, na to kornoutek šunky, volské oko, kyselá okurka, posypat strouhaným sýrem, opepřit. Doporučuji vyzkoušet.

pizlicka

rano kobliha s mlekem a cukrem,kterou zajis pernikem a buchtou,k veceri honzovo vejce,prozradis mi obed?