Questman

Chtěli jste někdy mít moc ovládnout tělo někoho vámi nenáviděného a pak dělat věci, které by mu zničily pověst/život?

Doplňuji:
Špatně položeno koukám :D
Nemyslím ovládání těla telepatií, myslím že byste se do něj na nějakou dobu vtělili a ovládali ho/ji jako své vlastní tělo. Dejme tomu mě vždycky lákala představa nějaké namyšlené bohaté děvečce po pěti plastikách zadku vlézt do těla a tak týden se přežírat a ožírat do němoty a všechny peníze rozdat nebo utratit…

Odpovědi
anonym

Ne, tací se většinou znemožní sami. Nejsem pomstichtivý.

Nazdar Bazar

Takové dotazy tu klade huxa.

Quimby

Telekineze a telepatie by se mi dost líbíla.
Pff ovládat cizí tělo je nuda, já bych ovládnul svět, ale tak aby to nikdo nevěděl a jen tahat za nitky, to bych si užíval.

da ny

Taková „pitomina“ mne nikdy nenapadla ;)
Možná je to tím, že k nikomu necítím nenávist ani zᚍ!
S čím kdo zachází…

zjentek

na tom není nic těžkýho ..vyber si tebou nenáviděnou osobu a proveď sexuální styk, řekněme třeba pohlavní

anonym

Tato technika existuje.Ale trest, který pak přijde za zneužití ciziho těla je strašlivý, tak jako za veškeré zneužití duchovních sil.