ReHu

Chtěli byste vidět buraka, jak plave na znak a přitom kouká kam plave? Já ano 🙂.

No…možná, že to pozná z postavení mraků. Pokud jsou 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

jo kdybyste mě vůbec viděla plavat stoprocentně umřete smíchy,ale já koukám i pod vodou a pak mám oči jak upír rudé,ale je to krásné ležet na zádech kochat se jak je na bazéně strop,nejlepší je ten prosklený skrz který svítí sluníčko,a kdy poznám že se blíží konec bazénu když vidím lidi kolem sebe se nehýbat příjde mi že by bylo dobré přestat už mávat rukama

Další odpovědi
Miroslavst

No já bych chtěl vidět, jak burak plave v tom zápalu na souši
http://lh4.ggpht­.com/_LePqHz3VGZw/SU­UPXSsVSeI/AAA­AAAAABB8/i9yFOf­x_wsg/P1150294­.JPG