jjj123456789

Chtěli byste vědět, kdy zemřete?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, k čemu by mi to bylo ?

Další odpovědi
anonym

Ani ne…
Ledaže bych si na tu dobu vzal ´dovolenou´ a přišel zase až po ní…
;-D

huxa

Zajisté. Mohl bych si naplánovat svůj život naprosto do puntíku vzhledem k tomu, že znám začátek i konec. Ovšem nezměnilo by se mé datum úmrtí, jestliže bych se např. podpálil, či skočil z letadla bez padáku?

msi

Jo

mosoj

Blbá otázka. Co myslíš že by se stalo kdyby lidé věděli že za půl roku bude konec světa. Dovedeš to vůbec domyslet.

marci1

Divná otázka. Dokážeš se vžít do situace těžce nemocných lidí, kteří ví jak asi dlouho ještě mají šanci žít ? ☹

Kelt

Pouze člověk odsouzený k trestu smrti ví, že zemře a když zná ještě termín, tak to asi není to nejlepší. K čemu by to bylo? To už tady někdo řekl. Každý den je jiný. Někdy potkáme přátele, někdy ne. Ale to nevíme. Proto je každý den vzrušující. Smrt je setkání s někým třeba nepříjemným, kdy se už nevrátíme. Nevíme, kdy se s někým setkáme, ale představa, že bychom to věděli, že bychom věděli, že se setkáme s někým nepříjemným, tedy že tehdy zemřeme a budeme na to muset myslet celou tu dobu nás určitě ovlivní. Takže nechci