Avatar uživatele
dust8

Jak byste si představili konec světa?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Ametyst před 1202 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Nemám moc velkou představivost, ale zkusím.

Kepler skládá řeholnický slib čistoty u kartuziánů a led vstupuje do kláštera klarisek. Zjentek se doopravdy ŽENÍ s chudičkou dívkou. Dochy pálí seznamy dlužníků a rozpouští svůj vymahačský syndikát, včetně půvabných otrokyň. Rokio ví co dělat na přechodu pro chodce. Annas zanevře na tajenky křížovek a přísloví. Marci1 opustí dobrá nálada a zatratí pivo/víno, fotbal, zpěv a vůbec. Boy13 se přestane vyptávat na „bebí“ a PC/mobilní viry. Atd. atd. – HRŮZA POMYSLET! ;) :D :D

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Nedokáži si to vůbec představit, ale možná jedině tak, jak bych to přála všem lidem, kteří musejí odejít z tohoto světa. V klidu a pohodě usnout s úsměvem na rtech. 🙂

Konec světa nastane, když nás přestane bavit a „obšťastňovat“ Kepler, aliendrone a jím podobní. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Buď jako potopu světa nebo jako konec rostlinstva a naši smrt hladem, protože vydusíme CO2 na nepřijatelné minimum. Takže se žádná fotosyntéza neuskuteční.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Toho je! Pro mě by konec světa znamenalo třeba i pouhé oslepnutí. Ještě že si některé věci plně neuvědomujeme, když už se pak dějí, o tohle se příroda postarala geniálně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Když jsem chtěl přejít na tuto otázku, zastavila mne chyba „500 Unable Reach Site“. Tak jsem dostal odpověď dříve než vy…

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Nedavno jsem dočetl knihu Cesta,ve které je popsán děsivý obraz takového světa.
Je to děsivé čtení.
https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/cesta-18
Jinak příčin může být mnoho včetně globálního zotročení lidstva.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
aliendrone

marci1>>> WOW!!! Tak TAKHLE to je!!! ;) :D :D
Na druhou stranu ale asi chápu PROČ (zmiňujíc KEPLERA a mě) jsem doposud nedostal příležitost Vás „obšťastnit“. ;) :D :D

KEPLERE, TY CHMEYDE, JEN POČKEJ!!! To se kamarádům dělá, ty HADE?!? ;) :D :D

před 1200 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek