dust8

Jak byste si představili konec světa?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Nemám moc velkou představivost, ale zkusím.

Kepler skládá řeholnický slib čistoty u kartuziánů a led vstupuje do kláštera klarisek. Zjentek se doopravdy ŽENÍ s chudičkou dívkou. Dochy pálí seznamy dlužníků a rozpouští svůj vymahačský syndikát, včetně půvabných otrokyň. Rokio ví co dělat na přechodu pro chodce. Annas zanevře na tajenky křížovek a přísloví. Marci1 opustí dobrá nálada a zatratí pivo/víno, fotbal, zpěv a vůbec. Boy13 se přestane vyptávat na „bebí“ a PC/mobilní viry. Atd. atd. – HRŮZA POMYSLET! ;) :D :D

Další odpovědi
marci1

Nedokáži si to vůbec představit, ale možná jedině tak, jak bych to přála všem lidem, kteří musejí odejít z tohoto světa. V klidu a pohodě usnout s úsměvem na rtech. 🙂

Konec světa nastane, když nás přestane bavit a „obšťastňovat“ Kepler, aliendrone a jím podobní. 🙂

Ametyst

Buď jako potopu světa nebo jako konec rostlinstva a naši smrt hladem, protože vydusíme CO2 na nepřijatelné minimum. Takže se žádná fotosyntéza neuskuteční.

zjentek

Toho je! Pro mě by konec světa znamenalo třeba i pouhé oslepnutí. Ještě že si některé věci plně neuvědomujeme, když už se pak dějí, o tohle se příroda postarala geniálně.

anonym

Když jsem chtěl přejít na tuto otázku, zastavila mne chyba „500 Unable Reach Site“. Tak jsem dostal odpověď dříve než vy…

ten který je

Nedavno jsem dočetl knihu Cesta,ve které je popsán děsivý obraz takového světa.
Je to děsivé čtení.
https://www.da­tabazeknih.cz/kni­hy/cesta-18
Jinak příčin může být mnoho včetně globálního zotročení lidstva.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

marci1>>> WOW!!! Tak TAKHLE to je!!! ;) :D :D
Na druhou stranu ale asi chápu PROČ (zmiňujíc KEPLERA a mě) jsem doposud nedostal příležitost Vás „obšťastnit“. ;) :D :D

KEPLERE, TY CHMEYDE, JEN POČKEJ!!! To se kamarádům dělá, ty HADE?!? ;) :D :D