wendyX

Chtěli byste se i vy dožít ‚stovky‘ jako dnešní výjimečný jubilant M. Zikmund?

• pokud ano, tak proč?
• a pokud ne, tak proč?

Nejlepší odpověď
led

Ano – len za predpokladu, že budem duševne a fyzicky v poriadku
Nie – platí v prípade, ak sa nesplnia podmienky pre „Ano“

Další odpovědi
Kepler

Ještě před třiceti lety jsem si říkal: stačilo by mi dožít se 75, ale v plném zdraví. Od té doby jsem radikálně změnil názor: chci se dožít stovky v plném zdraví! Nebo aspoň trochu zdravý, ať jsem realista. Důvod: ještě se mi odtud nechce.

annas

Pokud bych na tom byla dobře fyzicky i psychicky, tak snad ano.

Všechno je ve hvězdách, jak dlouho bude trvat, než dojdu, či spíš doběhnu do cíle. Čas je totiž jako splašený kůň, bohužel zastavit ho nejde.

marci1

Určitě chtěla. Dostala bych přidáno 2 000,– Kč k důchodu. 🙂

tatanka

Kdybych byl v jeho fyzickém stavu a psychické pohodě tak zcela určitě.

Rokio

Ne, s mým zdravím mi bohatě stačí dožít se sedmdesáti let. Do padesáti bych chtěl mít dobré zdraví.