Kepler

Chtěli byste někdy políbit Šípkovou Růženku?

Asi tu krásnou pohádku znáte. Možná byste nejdřív ten hrad nějak vytunelovali a pak teprve šli na to:

Princ při sekání nebohých šípkových keřů najednou zjistil, že z jiné strany už průsek existuje, takže zbytek cesty byl už pohodlnější. Dorazil k bytelným dubovým dveřím na spodku kamenné věže i jal se stoupat točitým schodištěm do nejvyššího patra. Tam v komnatě nalezl další dva prince. Jeden dělal na Růžence takové ty směšné pohyby a ten druhý mu řekl: „Ahoj, pojď dál, můžeš taky! Jen ji nesmíš políbit.“

Jak byste na to šli vy? Snad mi to nesmažou, protože jsem to zadal až po 22. hodině!

Odpovědi
aliendrone

Uděll bych cokoliv, ale nejdřív bych z hradu odvezl všechny cennosti

Bez urážky Keplere, ale na obrázku je spíše Šípkový Ruda, než Růženka. Ale i kdyby se sebevíce „cítil princeznou“, tak bych ho NEPOLÍBIL, brrrr! ;)

Ovšem to s těmi cennostmi, to odpovídá mé nátuře, přeci jen prachy jsou vždy až na prvním místě, no ne? ;) :D :D

Kazatel

Co napadá vás?

Kámo, na tebe snad leze třetí míza.

Já bych chtěl být tím trnem, to bych jí píchal první a vydržel bych nejdéle!

dubraro

Zůstal bych v klidu a počkal jako v čekárně u doktora

… a pak také dělal směšné pohyby.

Kelt

Co napadá vás?

Nic ve zlém, ale toto je degradace klasického díla, které upřednostňuje hodnoty statečnosti, věrnosti a lásky na hodnoty odpovídající představiteli konzumního kapitalistického , jak získat co nejvíce bohatství. I když je to myšleno ve srandě.

Kepler

Kazatel: třetí míza ani třetí zuby nenarostou. Tak si aspoň dělám pudel…

Kepler

alien: no jo, na pixabay nic lepšího neměli. Já mám taky radši něco sádelnatějšího, abych pak neměl modřiny. Ale jinak bych asi udělal téměř všechny jiné možnosti, pokud bych to vše stihl, tak bych ještě princátům čórnul meče a teprve pak tu Kostějku Nesmrtelnou políbil. A honem pryč.

aliendrone

Kepler>>> Vidíš? Právě to políbení, které bych si já na rozdíl od tebe dokonce radostně odpustil (i kdyby to OPRAVDU byla žena, o čemž pochybuji) je ten ZÁSADNÍ rozdíl mezi kultivovaným a zdrženlivým alienem oproti věčně nadrženému a neukojitelnému erotochlívákovi, kterým jsi TY! ;) :D :D

Kazatel

To spíš vypadá na prince z dálného východu, v odpočinku po akci.