Avatar uživatele
Filip84

Chtěli byste mít větší hnáty? No ruce, třeba? 😃

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta y proveedor de consejos no solicitados by chtěl mít větší hnáty (tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-uzivatel-filip84-v-depresi-z-toho-ze-ma-tak-male-nohy).

Já mám menší boty, než on a jsem naprosto a dokonale spokojený, větší hnáty bych nechtěl.

Jste také spokojeni s velikostí svých nohou? Nebo rukou? O velikosti ptáka, nebo koz, se nebavíme, ano? Na to může být anketa až na večír a od 21 let! 😅

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 38 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Možná trochu nohy delší,
abych „oblbla“ chlapy,
ale asi jsou ty moje lepší,
mnohé jistě překvapí.
😄

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Zaplať pánbůh za moje malý hnáty, ruce taky dobrý. Každej to štěstí nemá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Ano, jsem nespokojená/ý, chtěl/a bych větší nohy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka!

Protože se cítím být účastníkem této konference a byl jsem DISKRIMINOVÁN nedostatečnou anketou (chybí „jiná odpověď“), tak i když jsem spokojen/zvyklý, tak bych chtěl mít o číslo, dvě menší botky, POKUD by to šlo nějak easy zařídit.

Nejde jen o praktičnost jako nejčastější konfekční velikost (jdi si koupit dobré pánské kožené rukavice, dříve se POTENTOČKUJEŠ, než seženeš nějaké ucházející, zato „běžné rozměry“ jsou na výběr HROMADY). Jde i o nenápadnost, jsem ALIEN a nenápadnost je pro mne DOST ZÁSADNÍ vlastností. Prostě nevyčnívat žádným způsobem z řady, chápeš? Že by mě to ovšem nějak trhalo žíly, to zase ne. 🙂

Nedostatečná anketa – chybí možnost „jiná odpověď“! 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Jinak nechci mít velké ruce a větší nohy.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Tonda Káňa

Já bych chtěl větší něco jiného 👉👌 😆

Avatar uživatele
Filip84

aliendrone: Už zase děláš Drapa? 🙄

Anketa se neptá na to, kdo by chtěl hnáty zmenšit. Pokud chceš hnáty zmenšit, eo ipso je nechceš zvětšit, tedy odpověď je – prostě a jednoduše – „Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Že jsi nespokojený v tom směru, že bys chtěl menší, je jiná věc, která s meritem dotazu nemá nic společného.

Avatar uživatele
aliendrone

Filip84>>> Otázka se v doplnění ptá: „Jste také spokojeni s velikostí svých nohou? Nebo rukou?“
Odpověď sice je, že NECHCI větší, ovšem to ANI ZDALEKA nepokrývá jak otázku, tak relevantní odpověď, co naděláš. O tom, že to SOUVISÍ s položenou otázkou NENÍ POCHYB, viz výše. 🙂

BTW – Nehraju si na Drapa, tohle prudění s nedostatečnou anketou zde praktikuji od samého počátku mé zdejší aktivity. 😉
Perlička! Dokonce i samotný Rokio to za ta léta pochopil a do svých anket již „jinou odpověď“ dává. O čem to vypovídá? 😉 😁 😁

Chápu, že ty „jinou odpověď“ nedáš z nějakého tvého/tobě pochopitelného důvodu, ale ty zase pochop, že na takové nedostatečné ankety (jako je tato) celkem POCHOPITELNĚ reaguji tímto způsobem. 🙂

Nový příspěvek