Filip84

Chtěli byste mít větší hnáty? No ruce, třeba? 😃

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del Club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta y proveedor de consejos no solicitados by chtěl mít větší hnáty (tady: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/neni-uzivatel-filip84-v-depresi-z-toho-ze-ma-tak-male-nohy).

Já mám menší boty, než on a jsem naprosto a dokonale spokojený, větší hnáty bych nechtěl.

Jste také spokojeni s velikostí svých nohou? Nebo rukou? O velikosti ptáka, nebo koz, se nebavíme, ano? Na to může být anketa až na večír a od 21 let! 😅

Nejlepší odpověď
marci1

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Možná trochu nohy delší,
abych „oblbla“ chlapy,
ale asi jsou ty moje lepší,
mnohé jistě překvapí.
😄

Další odpovědi
iceT

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Zaplať pánbůh za moje malý hnáty, ruce taky dobrý. Každej to štěstí nemá.

Rokio

Ano, jsem nespokojená/ý, chtěl/a bych větší nohy.

aliendrone

Nejsem účastníkem této konference, nicméně bych chtěl tučňáka!

Protože se cítím být účastníkem této konference a byl jsem DISKRIMINOVÁN nedostatečnou anketou (chybí „jiná odpověď“), tak i když jsem spokojen/zvyklý, tak bych chtěl mít o číslo, dvě menší botky, POKUD by to šlo nějak easy zařídit.

Nejde jen o praktičnost jako nejčastější konfekční velikost (jdi si koupit dobré pánské kožené rukavice, dříve se POTENTOČKUJEŠ, než seženeš nějaké ucházející, zato „běžné rozměry“ jsou na výběr HROMADY). Jde i o nenápadnost, jsem ALIEN a nenápadnost je pro mne DOST ZÁSADNÍ vlastností. Prostě nevyčnívat žádným způsobem z řady, chápeš? Že by mě to ovšem nějak trhalo žíly, to zase ne. 🙂

Nedostatečná anketa – chybí možnost „jiná odpověď“! 😁

jirka F

Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Špatná anketa, chybí jiná možnost. Jinak nechci mít velké ruce a větší nohy.

Tonda Káňa

Já bych chtěl větší něco jiného 👉👌 😆

Filip84

aliendrone: Už zase děláš Drapa? 🙄

Anketa se neptá na to, kdo by chtěl hnáty zmenšit. Pokud chceš hnáty zmenšit, eo ipso je nechceš zvětšit, tedy odpověď je – prostě a jednoduše – „Ne, jsem spokojený, větší nohy ani ruce nechci.

Že jsi nespokojený v tom směru, že bys chtěl menší, je jiná věc, která s meritem dotazu nemá nic společného.

aliendrone

Filip84>>> Otázka se v doplnění ptá: „Jste také spokojeni s velikostí svých nohou? Nebo rukou?“
Odpověď sice je, že NECHCI větší, ovšem to ANI ZDALEKA nepokrývá jak otázku, tak relevantní odpověď, co naděláš. O tom, že to SOUVISÍ s položenou otázkou NENÍ POCHYB, viz výše. 🙂

BTW – Nehraju si na Drapa, tohle prudění s nedostatečnou anketou zde praktikuji od samého počátku mé zdejší aktivity. 😉
Perlička! Dokonce i samotný Rokio to za ta léta pochopil a do svých anket již „jinou odpověď“ dává. O čem to vypovídá? 😉 😁 😁

Chápu, že ty „jinou odpověď“ nedáš z nějakého tvého/tobě pochopitelného důvodu, ale ty zase pochop, že na takové nedostatečné ankety (jako je tato) celkem POCHOPITELNĚ reaguji tímto způsobem. 🙂