Rokio

Chtěli byste jít do nebe?

Jak by se vám líbil život v nebi?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Schluker

ne

Rozhodne ne. Budou tam sami slusnaci, se kterymi bude nekonecna nuda. Vsichni, se kterymi si clovek muze uzit skonci jinde :) nemluve o tom, ze v nebi budou jenom verici. S temi by me to asi uplne nenadchlo.

Roman71

jiná odpověď

No, obdržet nebeskou „pozvánku“ s sebou nese velkou odpovědnost.
I tak, chce-li se křesťan dožít vlády Božího království, ať už v nebi nebo na zemi, musí vytvat ve službě Bohu až do jeho příchodu.

Bez náležitého úsilí se člověk dostane tak akorát tak, kam se dostal Adam s Evou (1.Mojžíšova 3:19 „Prach jsi a v prach se obrátíš!“).. jinam cesta nevede.

Lgee

jiná odpověď

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.