Filip84

Chtěli byste 185 lb vážící tyčinku?

Já do YouTube moc nečučím, leč vyskočilo na mne video, kde „truhlář & zedník“ vyrábí 185 lb vážící tyčinku. Pro ty, co neholdují angloamerickým mírám a váhám, 1 lb = 16 oz = 0.45359237 kg, tedy, 185 lb vážící tyčinka váží 83.92 kg, je tedy těžší, než já.

Tahle tyčinka není k jídlu, poněvadž on na ní vyrobil rakev – z překližky, nějaké plasty v tom a lepil to lepidlem z lepidlové pistole, to prostě nejsou materiály pro styk s potravinami. Vlastně mi uniká pointa (jiná, než že do toho budou čučet lidi, dávat mu palce a sdílet, přirozeně) takové „práce“: k čemu vařím něco, co nejde sežrat? Jinak poučné na tom je vidět všecky ty Scheiße co do toho vráží, hlavně, kdo pečete, doporučuju se na to podívat. Stejně tak těm, co tyhle tyčinky jedí.

Já na sladké nejsem, a z 185 lb vážící tyčinky se mi zvedá, spíše, kufr. Ale sto lidí, sto chutí, někdo by se po sladkém utloukl: chtěli byste 185 lb vážící tyčinku? Snědli byste jí, nebo jí někomu darovali? Nebo napadá vás nějaké smysluplné využití takové tyčinky?

Já jsem tu tyčinku vyfotil, ořezal a vyrobil jsem jí takový portrait, aby nebylo nutné čučet do toho videa.

„:https://www.y­outube.com/wat­ch?v=DqtKxe9tX0I

Nejlepší odpověď
Mravenec

Pro sledovanost opět cokoliv… Zcela určitě ji tedy následně vyhodí(?)

Je to hnus, pro spokojenost a zahnání chutí na sladké by mi bohatě stačila ta klasická, malá tyčinka. Ta velká by se mi dřív roztekla, prošla 4 letní sezóny a ještě bych ji pak bych seškrabával z podlahy, než bych ji stačil sníst.

Další odpovědi
Dvorní šašek

Takových podobných výtvorů je na Youtube spoustu. Osobně by mě to lákalo, ale prožitek z jídla se neměří na váhu, nýbrž právě na samotném prožitku, který je ojedinělý.

aliendrone

Jsem diabetik, tím je vyřešeno.
Ale nepřipadá mi to jako TYČINKA, nicméně pokud tedy náležitě rozšíříme definici, tak jsem již měl i TĚŽŠÍ. Jakkoliv bych místo tyčinka [to MOC RÁDY slyší] použil výraz macanda. Vybavuji si jednu, která doslova PŘEORALA moji představu o tom, jak vypadá „ženský apetit“. DOPORUČUJI! 😉 😄

Tedy pokud někdo nepatří do ligy 165cm/50kg, tam bych zauvažoval předem o úrazovém připojištění. A to nehledě na fakt, JAK MOC je pro chlapa potupná smrt být vymačkán, jak zubní pasta. 😁

Filip84

Šašek: „Osobně by mě to lákalo, ale prožitek z jídla se neměří na váhu, nýbrž právě na samotném prožitku, který je ojedinělý,

Prosím, mohl bys být trochu sdílnější? Co by Tě na tom lákalo?

Ptám se proto, protože z mého úhlu pohledu je to Lauter stejný nesmysl, jako 3 lb vážící steak. To bylo taky v nějakém videu, kluci přišli testovat hospodu (po Tvém: restaurant, drahý), a v té hospodě si jeden objednal „sloní ucho“, prostě steak, bez omáčky, jenom potřený olivovým olejem, bez přílohy, jenom bílý chleba – myslím – k tomu (prý „aby to nekazilo chuť masa“). Já na tom nic nevidím, prostě 1,000+1 stejných soust, „nuda v Brně“. Budu-li chtít steak jenom potřený olivovým olejem, a s chlebem, udělám si ho doma, když bych šel do takového typu hospody (nešel, ale to ponechejme stranou), tak budu chtít po kuchaři nejlépe něco, co já nevařím, a nebo něco, u čeho očekávám, že to uvaří lépe, než já – ne flákotu přes půl stolu a nic k tomu.

Ale je mi jasné, že když to nabízejí, tak jim to musí jít, že o to asi ti hosté mají / měli (ono to video má +10 roků) zájem. Tak proto se ptám.

Dvorní šašek

Protože miluje sladké, čokoládu zejména – velké oči.

Filip84

Šašek: Dobře, tomu rozumím. Ovšem jak bys jedl 185 lb vážící tyčinku? On, v tom videu, jenom ten palmový tuk, co do toho vráží, porcuje mačetou. Jenom ta čokoláda má tloušťku tak 2–4", prostě je to celé nesmysl.

Nestačila by na „velké oči“ 10 lb tyčinka? Nebo 20 lb? Pořád by to byl „kraken“, ale nějak by to šlo sníst.

Filip84

Mravenec: Hlavně, do toho by se Ti pustili agenti czekoladówi, a ta čokoláda by žlukla. Musel bys si na to koupit speciální chladničku, něco jak máš v hospodě, takovou tu vitrínu, na pití, aby hosti do toho mohli čučet, tak bys si musel nechat vyrobit na míru, i takový držák na tu 185 lb tyčinku, pak stěhováky, tyčinku nastěhovat, no a když bys to zrobil, tak to by, potom, bylo škoda sežrat, ne?

Mravenec

Nechápu, proč furt lidé vymýšlejí nepraktické ptákoviny a ještě navíc plýtvají. Pak zase brečí o ekologii. Já se nikdy takovými blbostmi a nápady nezabýval – představa, ráno se probudit a říct si – Teď okamžitě začnu patlat 100 kg preclík. Nechápu. 😀

Filip84

Mravenec: Ty, já péct neumím, teda umím: maso. Jinak mne to nikdy nelákalo, já na to opravdu nejsem.

Ovšem když už bych chtěl vyrobit mega tyčinku, tak 1. ne 185, ale řekněme 20, lb, prostě aby to bylo k užitku, sakra, kdo chce tyčinku těžší, než je on sám?, a 2. dal bych si s tím tu péči, aby byla zdravotně nezávadná, prostě aby se dala normálně sníst.

Tady to taky šlo, i u té obludy, stačilo vymyslet nějaké futro do té „rakve“, co já vím, vrstvy pečícího papíru (ten já znám, já na tom zatahuju maso, třeba, mám ho v kuchyni a používám poměrně pravidelně, takže vím, že snese opravdu hodně), on tam ten vzor nedělal nějakým litím do formy, to je tam vyškrábané nožíkem skrze šablonu, takže v tom by problém, rozhodně, nebyl.

Takhle to máš „tuny“ vyhozených surovin, spoustu energie a prd z toho.

Mravenec

Má z toho jen sledovanost a pár šupů z reklam na Youtube. 🤨😄

Filip84

Mravenec: A pak to vyhodí. Mne na tom zaráží právě ta bisarnost, kdyby to vážilo 1/10, tak by to pořád bylo „něco“, ale mělo by to reálný smysl.

Mravenec

Přesně tak. Mazec.