windiesel

Chtel bych začit podnikat?

Odpovědi
SajmonModer

Já ano, chtěl bych mít krámek a prodávat filmy, to je můj sen …

hanulka11

A v čem je ten zádrhel?
Máš představu,
máš možnosti a co máš za problém?

ReHu

Já bych také něco chtěla.

kropitko

Těžko říct, já myslím, že ano, když už nad tím přemýšlíte,,,

Michal Kole

Podnikat raději ne. Podnikání je více časově náročnější než pracovní poměr. Podnikatel má vůči státu více povinností o vše se musí starat a když něco i neúmyslně opomene, následuje krutý trest ve formě pokuty či dokonce vězení.

stana73

V dnešní době-to je odvaha,tak ať se ti daří.