Chodíte se občas kouknout do zdejší rubriky „sex“?

===============
Drape, nebuď stydlín 🙂
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-holka-u-libani-na-krku-nebo-pri-sexu-heka

Nejlepší odpověď
anonym

Nechodím do žádné rubriky, čtu otázky co jsou na hlavní stránce.

Další odpovědi
BANAN93

asi jsem slepej, ale nevim kde jí hledat :D

briketka10

Nechodím. Chodím občas do kategorie zvířat 😁

Drap

Nechodí do žádé rubriky. Řeším jen to, co se objeví na skle.

orwell

Jen jednou jsem se tam podíval a od té doby už na nic jiného nemyslím:-))

gecco

Ne – na poje* stačí i to sklo…
😉

marci1

Jednou jsem tam klikla, v dobrém úmyslu a od té doby tam nepáchnu! 🙂

kapka

Někdy jo, ale málo, protože si na to obvykle ani nevzpomenu, když sem vlezu. Ted jsi mě touhle otázkou vyprovokoval, abych si tam zkusila taky jednou odpovědět. A vida, je to snadný. :)) http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/doktor-mi-rekl-ze-mam-zlomeny-vaz-co-to-znamena

Agneta

Už jsem tam dlouho nebyla (…), ale i tady: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zoufalej-sex-me-neuspokojuje
Tak máš možnost to zodpovědět:DDD

zjentek

Kouknout? A nebo poradit? To je rozdíl- jsou tam fotky?

Klaproth

Chodím pouze tam, občas se podívám i jinam.

konemy

Nééévrrrrrr

gagaga

ja ani nevedela, jak to ted najit..puvodne jsem klikla na kategorii : volny cas a hobby !
:)

  • iv-

gecco

gagaga – ;-DDD
slzím…
😉

gagaga

nooo, a briketka ted pise, ze je tam i nejaka podkategorie o zviratech ! Sodoma Gomora !
:p

annas

Taky nevím, že je v provozu. V minulosti vím, že existovala, byla nějak skrytá.

🙂

kapka

Je v provozu normálně, ted jsem to šla schválně zkusit. :)

anonym

ggg, pro někoho to je hobby, pro někoho pro…ý čas. 🙂

gagaga

jojo..promarneny :p
to jste klidne mohl napsat cely, to neni sprosty :)

redy

  • v- 🙂

anonym

projebaný, tak jsem to napsal:-)