Zoufalej, sex mě neuspokojuje. Jak byste to řešili?

Ahoj, hned zezačatku žadam o seriozní odpovědi a trochu pomoci jsem docela uplně na dně.. Když jsem začal s masturbací, tak jsem masturboval a masturbuju trošku jinym způsobem než 90% kluků/mužů tím, že si vezmou do ruky a honěj.. Já masturbuju tak, že si lehnu na břicho a vlastně mi ani nemusí penis stát a mam ho jakoby dole pod sebou a jen se jakoby třu o postel.. Dokažu se takto udělat hodně rychle a několikrat denně.. Zkoušel jsem rukou, ale prostě vůbec to semnou nic nedělá, neudělam se takhle nikdy. Měl jsem sex zatim jen 2x a vlastně jsem z toho nic neměl... Poprvé když jsem to měl, tak jsem to měl s kondomem a prostě když jsem to do holky strčil, tak jsem jen cítil teplo ale vůbec mě to neuspokojovalo, prostě jsem to musel ukončit, že mě to neuspokojovalo, o kouření ani nemluvim, prostě nic necítím... Myslel jsem to, že je to tim kondomem při sexu, že nic necítím, ale týden zpátky jsem měl druhý pohlavní styk s holkou o dost zkušenější.. Kouřila mě a zase jsem nic necítil.. Pak byl sex a prostě nic necítím, přitom jsem na holky a jsem každý den skoro pořád nadržený, postaví se mi a tak.. ale prostě pak se stejně musim doma lehnout na břicho a udělat si to sám.. Jsem takhle dost zoufalý, chtěl bych normalně provozovat sex s holkou, ale fakt nevím co dělat. Zkoušim teď v tomhle držet půst, už jsem si takto "nehonil" nebo spíš neuspokojoval 3 dny a chci to zkusit co nejdýl a třeba ta citlivost se zlepší.. PRosim o radu vas co to takhle taky měli, jak jste to řešili? Hodně mě to štve..

Odpovědi:

Stříbrný

Zoufalej, sex mě neuspokojuje..

Takto se ale otázka nezadává. Kde je například otazník?

Takže ti seriózně mohu sdělit, že to je případ pro psychologa, čili pro mne (domácí profesorku "všeho možného i nemožného")...:DDD

Ale náš odborník na sex Barbakan se právě chystá, ti to zodpovědět.
Vidím ti až "do žaludku", raději toho nechám, možná se najde někdo jiný:DDD

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

Ta předposlední věta má být poslední. Občas se mi to stane při doplnění, že se to vloží tam, kam nechci...teda při sexu se mi to ještě nestalo:DDD

Zlatý

zjentek

Agneta- tak to jsi hodně překvapení ještě vůbec nezažila ..to je mi líto ;(

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.