Avatar uživatele
Tomík Dinh

Má nějaký význam tato legendární filmová hláška: Máte sklep? A mohla bych ho vidět?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Tonda Káňa před 14 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Filip84

Jasné, to vyřešíme:

  1. Pusti si Kino Kulový blesk, ČSSR, 1978.
  2. Pokud, po vykonání postupu podle bodu I., nebudeš rozumět významu Tebou citované hlášky, opakuj postup podle bodu I.
  3. Pokud ani po vykonání postupu podle bodu I. & II. nebudeš rozumět významu Tebou citované hlášky, vem si prášky na hlavu, co máš bárt, ale nebereš, a pak zopakuj postup podle bodu I.
  4. Pokud nepomůže ani postup podle bodu III. a 3× vidět Kino Kulový blesk, ČSSR, 1978 (rač si všimnout, že to je prvočíslo! 😎), konsultuj svůj zdravotní stav se svým klinickým psychiatrem.

Varování Ministerium zdravotnictví: Používání hlavy škodí vám i lidem ve vašem okolí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

ChatGPT se nám dala na literární dráhu, konkrétně sci-fi/alternativní historie 😉

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Filip84, 1978 není prvočíslo, je to sudé číslo, každý ví, že jediné sudé prvočíslo je 2…

Avatar uživatele
Filip84

Troll, takto jako „Káně“: Jdi do prdele, už, se svými „moudry“! 🙄 Jdi si študýrovat sílozpytný institut, abys ho nedodělal a byl ještě více zadlužen a neměl jsi ani na ten internet a dal jsi – konečně – pokoj, se svou idiocií! 🤪🤓🙈

Avatar uživatele
Dochy

Ale on má pravdu 😉 Když už napíšeš takové pojednání, měl by sis dát bacha 😉
Předpokládám, že se to prvočíslo mělo vztahovat na „3“ ale tu jsi přebyl tím letopočtem. Nepředpokládám, že se tento výrok měl vztahovat k sexuálním zkušenostem…

Avatar uživatele
Filip84

Dochy: Nepřebil, protože je to citace, ten letopočet! 🙄🥱😅

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Mně neurazíš, já jsem v principu neurazitelný… 😂😂😂

Nový příspěvek