Nassin

Chlapi, kdybyste měli na výběr mezi perfektní ženskou a novým autem, co byste si vybrali?

====
To je tak, kdež někdo nerozezná vtip od reality, ale možná, že i realita je vtipem,

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

...!

Nemám řidičák, takže by volba byla jasná.

Další odpovědi
led

...!

Keby ste sa nepýtali chlapov, ale opýtali mužov, dostali by ste isto inú odpoveď.

Justin1

...!

Hledal jsem ženu, a když jsem ji po dlouhém hledání našel, měla i auto.

zjentek

...!

Hybrid! (; (;

K doplnění: Jsme na webu a to je svět pro virtuály… realitu směle vynech… (; (;

elkon

...!

Perfektní ženská neexistuje. Takže výsledek je pak jako v loterii.

paul1

...!

Měl jsem oboje a nedá se to porovnat 😁

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

marci1

Odpovím ti za chlapy: Nejlépe perfektní novou ženskou s novým perfektním autem! 🙂

Nassin

Justin1, benzin nebo naftu.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Kde je napísané, že otázka je výlučně pro chlapy/muže? Ak pozriete spätne na mnohé otázky „výlučně pro chlapy/muže“ odpovedali aj ženy a pre mnohé otázky výlučně pro dívky a ženy odpovedali chlapy a muži.
Ozaj, vy nepoznáte rozdiel medzi chlapom a mužom? Tak máte námet na otázku, dovolím vám ju vložiť ako vašu najmúdrejšiu otázku.

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Ps. na rozdiel od vás sa nepotrebujem zviditeľňovať. Sláva dokáže unaviť aj…

Nassin

Příspěvek smazán administrátorem.