Alex nový

Chci skusit nudismus ale naposledy mi celou dobu stál i když na nudismu nepovažuji nic sexuálního, jaký na to máte názor

Jsem mladý a jak jsem už zmínil když se koupu bez oblečení tak mám pořád erekci i když nemám žádný erotický podnět a nejde mi s tím nic dělat.

Nejlepší odpověď
agentpv

Jak mladý? Když jsme kdysi na pionýrských táborech hromadně sprchovali kluky, tak erekci mívali běžně. Je to prostě nový zážitek – pocit volnosti. Nemysli nato a neboj, časem to přejde.

Další odpovědi
zjentek

Tak na nudapláži to snad zakázaný není, tak v čem je problém?

paul1

Měla by pomot studená voda.

JežíšKristus

Můžeš se nejdřív skusit naučit češtinu.

zjentek

A odkud sem píšeš, kolik ° má u vás voda??? Woe já teď vlézt u nás do jezera tak půl šesté jak cyp, i kdyby na břehu ležela Hilary Swank nebo Mila Kunis!

Alex nový

Se omlouvám že jsem nedodal že chodím hlavně v létě

elkon

Ježíšku neraď o češtině, když to sám neumíš.

JežíšKristus

Sem to skusil