zjentek

Chci si zde změnit nick, jak mám postupovat?

Jak na to? Děkuju. Chci teď být šimravé škvrně.

Odpovědi
Malvína

Nelze. Jedině založit nový účet s jinou přezdívkou.

led

Je to jednoduché, prestanete používať meno „zjentek“ alibisticky to oznámite adminovi, ktorý s tým aj tak nič nespraví, alebo možno spraví a následne začnete s novým profilom „šimravé škvrně“ od nuly. Prirodzene v „zjentkovi“ už nebudete aktívne pokračovať, pretože by išlo o porušenie pravidiel tejto stránky.

aliendrone

Domluv se s administrátorem, protože je potřeba změn v databázi. Což může být relativně snadné NEBO naopak kuevsky komplikované. Záleží na mnoha okolnostech. Popřípadě viz odpověď led. 🙂

BTW – nemohu se nezeptat, ale nepřivedla tě na tento nápad dotyčná tebou neuspokojená (zatímco přechozími třemi borci ANO)?! 😉 😁 😁

zjentek

Aliene 🤣🤣🤣 jaktože ti to tak pálí? To CHCI taky!!! 😃🤪