Illines

Proc se musime prihlasovat emailem?Nestaci pouze nick a heslo?

Podle toho jak ctu pripominky jinych uzivatelu,patrim mezi ne i ja,se tato novota stala moc chudou na vylepseni.Prih­laseni nekolikrat za den,ci hodinu emailem,si myslim ze davam prostor pro spam,nebot pokud admin.s nami nekumunikuje,co pak se tak muze dit v pozadi s nami zadanych emailu.Uz neverim,ze jsou az tak dusledni a majici zajem o uzivatele.Vidim to vsechno jinak,nemuzu si pomoc!Nestaci jen nick a heslo?Jako jinde?I na jinych serverech,cervenou barvou je napsano,pouzivej jen nick,ne email aby se nedal zneuzit.A tady moje prihlaseni emailem lita nekoikrat denne.Je to v poradku?Ne neni.
Doplňuji:
Uz 3mesice je zadam o zmenu v profilu,kde jsem byla nucena zmenit stary email,diky spamum a nepohla mi zadna ochrana.Drive to bylo na nick a heslo,snad to pamatujete?Pak to hodili na email a ja ho musela zrusit.Do dnesniho dne odezva zadna,slo jim jen abych si zmenila heslo.Ale proc,ja si ho pamatuji a presto jsem se az 4hodiny na stranky nedostala!Kazdy neni pocitacovy borec a tak mam za to,ze to tu neni ze strany zakladatelu fer!!!

Nejlepší odpověď
mosoj

Není to tak jak píšeš. Já se na odpovědi přihlašuji emailem, který mám zřízený pod tímto nickem a jinak ho nepoužívám. Jedině když použiji můj nick.
Na tento email mně nechodí téměř žádný spam !!
Za to na email který používám pro běžnou poštu se mně počet spamu neustále zvyšuje. Je to zřejmě díky mým známým, kteří mně stále přeposílají již 20 x přeposlané pps ky. Já osobně když přeposílám pps ku tak všechny předchozí adresy smažu !!!

To nic nemění na tom, že to s tím přihlašováním je otrava.
Doplňuji:
Je tady někdo kdo je propojený s FS ? Já jsem to zrušil. Zajímalo by mně zda se musí také stále přihlašovat.

Další odpovědi
annas

Illines, nevím, zda jste četla. Ráno vložila Sůwa otázku, v níž je ý mail, který poslala adminům. Mám stejný problém, stále se musím přihlašovat. Mohou vyřešit jen admini, my si můžeme jen vzájemně postěžovat.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dotaz-polozeny-administratorum-serveru-www-odpovedi-cz

rynek878

Admini by se začali starat,kdyby jim odešlo pár desítek profilů z prvních stránek,osobně to udělám co nejdříve,už mne to zde přestalo bavit,je to horší a horší......

anonym

Mam to same jako Rynek. I kdyz jsem delsi dobu na odpovedich nebyla, tesila jsem se zase zpet. Sice , kdyz uz jsem se vracela, tak jsem vedela , ze odpovedi omezim. Chci se vice ucit . Kdybych ty hodiny co jsem drive byla na odpovedich venovala cizym jazykum ( nebo i cestine ) 🙂 , tak je ze me prekladatelka.
Diky temto novinkam jsem ale omezila jeste na vic, nez jsem puvodne predpokldala. Proto dam i zde vysvetleni pro ty, kteri mi poslali zadost, abych si je pridala do kontaktu, ze ja si nepridam nikoho ( proto se zde omlouvam ). A duvod je ten, ze odpovedi uz omezuji a nestihala bych to. Kdo ma muj mail, psat si budu rada i v budoucnu. Neloucim se, zustavam , koukam nekdy 2 krat az 4 krat denne , ale jen po par minutkach .
Odpovedi jsou byznys ( take podnikam ) , ale dari se pouze v tom pripade , ze jsou spokojene obe strany.
Pripada mi to, ze uz jsou potapejici se lod , ktera rozdava reklamni letacky po zakladnich a strednich skolach . Vse je ok, v poradku , potrebuji se ptat jak mladi, tak starsi . Odpovedi jsou pro vsechny . Ale jak pisi , musi me to i bavit. Pak je rozhodnuti jen a jen na me.
Ja mam adminy rada, odpovedi me vzdy – oni ale nemuzou za sve vedeni. Skoda. -iv-

johana 56

Kdyby jen přihlášení.Dneska mi to 4× oznámilo : "Přístup na tyto stránky nepovolen,zřejmě nemáte potřebné oprávnění."Ale povedlo se!

anonym

Upřímně:Odejde -li jeden z bardů,nastane řetězový odchod dalších členů.Půjdu také,ač jsem nechtěla.

anonym

Jami , me se zda ten nas rynek nejaky pc expert. Tak co kdyz ho pozadame , aby vymyslel neco on ? 🙂 Bez reklam, bez vecneho prihlasovani .. , bez palecku a hvezdicek .. 🙂 To bych se i na tu anglictinu zase vypr … 🙂
P.S. Prijdu zase vecer. Musim dodrzovat moje predsevzeti. Jdu se ucit. Ale kdyby neco ten rynek vymyslel, tak mi prozvonte na mobil a knizku vyhodim. ! 🙂 -iv-

Illines

Annas,cetla jsem prispevek od Suwy,ale presto jsem prihodila i jine nedostatky.Pripadam si bezmocne jako v knize stiznosti,ktere se hodi pod stul.A myslim si,ze si to nezaslouzime,me se to nelibi a vazne uvazuji k odchodu.Tyto stranky si nezaslouzi dobre uzivatele.O takovou hru stracim zajem.Nemam chut se jim porad vnucovat,to pak klesam sama pred sebou.

annas

Illines, jsem zvědavá, pomohl Vám postup, který jsem doporučila? Zajímá mě to. Stále věřím, že snad admini všechny mouchy vychytají. Jedině vzhled se mně líbí, ale … nebudu se opakovat.

Ad david22, máte svůj názor, neberu. Jenže jsem zde dlouho, uvědomuji si, že se velmi změnil charakter odpovědí od svého začátku a záměru. Odpovědi se neposunuly dopředu …

david22

Taky mám pochybnosti o (ne)schopnosti zdejších adminů.
Nicméně Odpovedi.cz je na tolik dobrej web, že zde zůstanu.