Minas

Chcete tu imigranty (afričany a islámisty) ?

Drap: zajímal mě názor vás, ne vlády.

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, chci oboje národnosti

Anketa je zcela nesmyslná. Nic ti neřekne a vůbec nezáleží na tom, kdo z nás chce nebo nechce. O tom nebudeme rozhodovat.

Další odpovědi
Putin

pouze těm, kteří jsou postižení válkou

Ta anketa je sama o sobě hloupost! Islám tvoří obrovské procento náboženství v Africe, takže pokud zde chceš pouze afričany, tak si uvědom, že většina z nich bude věřit v islám !!! V podstatě za to může naše skvělá organizace NATO, že se tam v Asii válčí. Máme tam i svoje české lidi, takže ano, nabídl bych dočasný pobyt ženám a dětem postižených válkou.

anonym

pouze těm, kteří jsou postižení válkou

Blbá anketa:
Kdo by je tu chtěl?
Takovou verbeš,ty snad ano?
Jakej by to mělo přínos?
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=imigranti

ptáč

chci zde pouze afričany

nikoliv nábožensky degenerované generace, co si nechtějí utřít prdel nebo budou zatracovat obrázky, protože se to nesmí. Zákaz islámu, všech pověr. Naučit racionálnímu uvažování. Málokteří to zvládnou a pochopí. Nepotřebujeme otroky a tím nějak frustrované oddělené skupiny. Ale rozumně chápající, jak funguje život. Někoho podobného, jako jsou Vietnamci.

wertos1

Nechci