zzzzz

Chcete staré nebo nové odpovědi?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

staré

Troufnu si dát aproximativní prognózu jak to dopadne – jen si ulevíme našim frustracím, ale nic se nezmění.
12,5 tisíc registrovaných uživatelů je prostě mimo. Je to jen obyčejný kšeft, jako už téměř vše z toho, co nás obklopuje !!
Doplňuji:
ad ocko, obávám se, že se necháváš unášet iluzemi, byť se možná monitorují reakce, odezva, neřku-li náprava se nekoná.

Další odpovědi
www

staré

S jinými pravidly, třeba i bez nich !!
Doplňuji:
Z mobilu musím například vkládat odpověď 3 i vícekrát, než se zobrazí.
Ať s tím jdou kamsi ☹.

hanulka11

staré

i když já je pomalé nemám – snad bych si i zvykla, ale staré byly NAŠE, že ano????

Amie

staré

Nějak se v tom neorientuju a nemám ráda nové změny. Teaa jako jak které – tyhle jsou tak polonové. Zůstalo hodně starých věcí, ale naopak se toho dost změnilo a nějak se ještě ve všem neorientuju.
Doplňuji:
souhlasím s WWW. Zkusila jsem to na mobilu a výsledek? Načítalo se to pár minut (tím sežral internet i dost baterky) a ještě mě to z toho nakonec úplně vyhodilo. K tomu se mi nepodařilo ani se přihlásit.

anonym

staré

Bez komentáře!

Jikra

staré

Drap

staré

Jedině staré.

anonym

nové

Opět špatně zadaná anketa. Chci třetí možnost – nechat si čas na odzoučení a připomínkování funkcí nové verze. Vždyť i admini čekají na to, jaký ohlas bude mít tato verze u uživatelů.

Doplňuji:
opravuji: odzkoušení

Damiana

staré

Nelíbí se mi tahle hrůza. Je to kostrbaté a zaseklé jak zpomalenej film! Myslíš, že toto „referendum“ rozhodne?

helcaify1

staré

Syd

staré

ten který je

staré

vito

nové

gnr54

nové

dave09

nové

fg

staré

Zdály se mi přehlednější.Je to tu celé přeházené

beer

staré

Ale je nám to platný jak mrtvýmu kabát.. ))

anonym

nové

Doplňuji:
jsou totiž na správné cestě, i když ještě mají spoustu drobných chyb které se doufejme podaří doladit. Konečně řeší zásadní nedostatky předchozí verze a sice neschopnost našeptat už dříve položené podobné otázky aniž by člověk použil schovaný a velmi nenápadný vyhledávač se tak může snadno dostat k dřívějším odpovědím, není tak nutné odpovídat na totéž stále dokola …

Vlastní stream je také velmi užitečná funkce, otázek je tu už opravdu mnoho a mnozí jsou odborníky jen v určitých oborech a nechtějí vůbec sledovat otázky z jiných oborů … vlastní tream tohle umožňuje i bez emailových notifikací, bohuže je škoda že si do streamu můžeme přidávat jen celé kategorie a ne jen zadaná klíčová slova (tagy) jako je tomu na stackExchange.com ← což by měl být funkční vzor pro tento web.

Shuffle

staré