Avatar uživatele
zzzzz

Chcete staré nebo nové odpovědi?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, anonym, anonym, gecco před 4411 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

staré

Troufnu si dát aproximativní prognózu jak to dopadne – jen si ulevíme našim frustracím, ale nic se nezmění.
12,5 tisíc registrovaných uživatelů je prostě mimo. Je to jen obyčejný kšeft, jako už téměř vše z toho, co nás obklopuje !!
Doplňuji:
ad ocko, obávám se, že se necháváš unášet iluzemi, byť se možná monitorují reakce, odezva, neřku-li náprava se nekoná.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

staré

S jinými pravidly, třeba i bez nich !!
Doplňuji:
Z mobilu musím například vkládat odpověď 3 i vícekrát, než se zobrazí.
Ať s tím jdou kamsi ☹.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

staré

i když já je pomalé nemám – snad bych si i zvykla, ale staré byly NAŠE, že ano????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Amie

staré

Nějak se v tom neorientuju a nemám ráda nové změny. Teaa jako jak které – tyhle jsou tak polonové. Zůstalo hodně starých věcí, ale naopak se toho dost změnilo a nějak se ještě ve všem neorientuju.
Doplňuji:
souhlasím s WWW. Zkusila jsem to na mobilu a výsledek? Načítalo se to pár minut (tím sežral internet i dost baterky) a ještě mě to z toho nakonec úplně vyhodilo. K tomu se mi nepodařilo ani se přihlásit.

Upravil/a: Amie

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

staré

Bez komentáře!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jikra

staré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

staré

Jedině staré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nové

Opět špatně zadaná anketa. Chci třetí možnost – nechat si čas na odzoučení a připomínkování funkcí nové verze. Vždyť i admini čekají na to, jaký ohlas bude mít tato verze u uživatelů.

Doplňuji:
opravuji: odzkoušení

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

staré

Nelíbí se mi tahle hrůza. Je to kostrbaté a zaseklé jak zpomalenej film! Myslíš, že toto „referendum“ rozhodne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
helcaify1

staré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

staré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

staré

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vito

nové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

nové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dave09

nové

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fg

staré

Zdály se mi přehlednější.Je to tu celé přeházené

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
beer

staré

Ale je nám to platný jak mrtvýmu kabát.. ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nové

Doplňuji:
jsou totiž na správné cestě, i když ještě mají spoustu drobných chyb které se doufejme podaří doladit. Konečně řeší zásadní nedostatky předchozí verze a sice neschopnost našeptat už dříve položené podobné otázky aniž by člověk použil schovaný a velmi nenápadný vyhledávač se tak může snadno dostat k dřívějším odpovědím, není tak nutné odpovídat na totéž stále dokola …

Vlastní stream je také velmi užitečná funkce, otázek je tu už opravdu mnoho a mnozí jsou odborníky jen v určitých oborech a nechtějí vůbec sledovat otázky z jiných oborů … vlastní tream tohle umožňuje i bez emailových notifikací, bohuže je škoda že si do streamu můžeme přidávat jen celé kategorie a ne jen zadaná klíčová slova (tagy) jako je tomu na stackExchange.com ← což by měl být funkční vzor pro tento web.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Shuffle

staré

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek