pusinka50

Chcete se trošku pobavit?

Nevyčítejte mi tu, prosím, nikdo, že tento příspěvek odporuje kodexu, že tím ani já, ani ostatní nic nezískám, nechci tím nic získat, chci jen trochu zpříjemnit neděli – další věc, co jsem našla při čistce notebooku.

Ale zas nevím, jak se mi povede to sem vložit.

http://letecka­posta.cz/759172341

Nejlepší odpověď
bolak

kam sme to došli, že už se tu člověk musí předem omlouvat za to že pokládá otázku nebo vysvětlovat co ho k tomu vedlo a prosit o shovívavost…

Další odpovědi
iceT

Tak já jsem se fakt pobavila.
Nebylo by na škodu takto pohotově,vtipně a chytře odpovídat i v reálu reálným lidem.

Drap

Díky. Proč by to mělo být proti kodexu ? I kdyby to tady bylo vícekrát ? To vadí jen těm, co se neumí bavit.

Damiana

Díky Pusinko (i za ten druhý příspěvek:-). Legrace není nikdy dost. 🙂

bolak má bohužel velmi drsnou pravdu. Zatímco debility se sem vkládají bez sentimentu, za neškodné nebo pozitivní příspěvky se uživatel omlouvá. Děs.

anonym

Pusinko50, díky za inteligentní humor. Proti kodexu Tvůj příspěvek rozhodně není. Odpovědi.cz mají sloužit také k zábavě, takže to je na místě a navíc jsi jej správně zařadila. Ani největší „šťoura“ proti tomu nemůže nic namítat.
Jedinou výjimkou by mohlo být, že by tu už dříve něco takového někdo vložil. Já to však nečetla, tak jsem se dobře pobavila.

tom004

No vida. A pak, že to nejde. Bezva nápad. Hledej dál. 🙂

briketka10

taky bych chtěla být přijatá na základě takovýho testu jupíí ☺

Děda Louda

Je skutečně zábavné, kolik let někteří uživatelé neprovádějí čistku. Ta věc tam musela být zapikolovaná hezky dlouho.

Braník

co tím chtěla básnířk říci?

Je to borec

Odpovědi na zkouškové otázky uchazeče o pracovní místo v Google Inc,
který sice získal 0 bodů ze zkoušky ale přesto byl přijat:
В1. Během které bitvy zemřel Napoleon?

  • během té poslední

В2. Kde byla podepsána Deklarace Nezávislosti?

  • dole, na poslední stránce

В3. Hlavní příčina rozvodu?

  • svatba

В4. Hlavní příčina neúspěchů?

  • zkouška

В5. Co jste nikdy neměl ke snídani?

  • oběd a večeři

В6. Co vypadá jako půlka jablka?

  • druhá půlka

В7. Pokud hodíme červený kamen do modrého moře, jaký bude?

  • mokrý

В8. Jak může člověk jít osm dní bez spánku?

  • bez problémů, vždyť v noci spí

В9. Pokud budete mít 3 jablka a 4 pomeranče na jedné dlani a 4 jablka a 3 pomeranče na druhé, co budete mít?

  • opravdu velké dlaně

В10. 8 zedníků postavili zeď za 10 hodin, kolik času to zabere 4
zedníkům?

  • nezabere žádný čas, zeď již byla postavena

В11. Jak můžeme hodit vejce na betonový základ tak, abychom ho
nerozbili?

  • jakkoliv, vejce v žádném případě nepoškodí betonový základ.

bolak

až na tu bé jedničku, napoleon zemřel na rakovinu žaludku..

bolak

jinak to má správně

Sůwa

Braník – super, tohle jsem neznala 🙂

anonym

Opakující se příspěvky jsou nepřístupné- Viz kodex!

anonym

Ad Braník – teď jsem spíše na rozpacích, co jsi svým příspěvkem chtěl říci Ty. Byl bys tak hodný a mohl to trochu rozvést?

anonym

Ad Braník – teď jsem spíše na rozpacích, co jsi svým příspěvkem chtěl říci Ty. Byl bys tak hodný a mohl to trochu rozvést?