Avatar uživatele
Pokročilý

Chcete někdo vidět mé vysvědčení?

Vím, že jsou zde tací, kteří mi nevěří v tom, že se dobře učím. Kromě praxe a práce, kde jsem většinou něco omylem zničila jsem měla nejlepší známky ze třídy. Jako jediná na učebním oboru vyznamenání každý rok, z praxe mi dali dvojku, ale jen proto, abych neměla pokažené vysvědčení. Jinak to bylo tak na 4. V maturitním oboru jsem měla pouze dvakrát vyznamenání, ale u maturity 1 a 2. Jenomže ten didaktický test mi to pokazil, ani odvolání se nepodařilo. Podle psychologů jsem neměla nikdy udělat ani jednodušší učební obor, ten dvouletý. Horko těžko jsem měla dodělat základní školu, kde bylo také vyznamenání. Náš pan učitel říkal, že kdyby byli ostatní, alespoň z poloviny jako já. Prý moje vůle a snazivost nezná meze.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Zlatý

Nemusíš, ale ak tvoja "vůle a snazivost nezná meze" dorob si maturitu a pokračuj na VŠ

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Určitě ne. K čemu by mě to mohlo být dobré?


Avatar uživatele
Zlatý

... nechci, ale podle tvých otázek, které některé nedávají smysl, a časté přepisování otázek bych souhlasil s psychology i s panem učitelem: teda vůli máš opravdu velkou, neustále přepisuješ otázky a na upozornění reaguješ smazáním odpovědí ... a jestli je tvoje škola taky tak prestižní, jako ta Rokiova, tak buď v klidu, nejni to tvoje chyba, ale našeho školství ...


Avatar uživatele
Zlatý

Zvonísku,
mě sice někdy rozčilujete „hloupými“ otázkami nebo dodatečnou
úpravou (tu považuji za nefér vůči odpovídajícím i čtenářům) původních
otázek, ale to neznamená, že bych Vám kvůli tomu neměla věřit.

U té angličtiny si navíc myslím, že ji zvládáte, ale že Vám test
„pokazila tréma“. (Zkuste „zapracovat“ na stresových situacích.)

TIP:
Pokud byste se rozhodla vysvědčení vložit, nezapomeňte znečitelnit své
osobní údaje a informace o škole (nechte jen její název a název oboru)


Avatar uživatele
Stříbrný

Vysvědčení a uplatnění spolu vůbec nesouvisí. Někomu se nelíbí být ve škole, protože se ještě vyvíjí, je třeba ve stresu, že musí o něčem povídat, co ho nezajímá. Jsou případy, kdy někdo odpoví na otázku dobře a je takto stále hodnocen. Takové je školství. Jak se zapíšeš, tak se to s tebou drží. Jsou jedničkáři, kteří přijdou do práce a neumí si poradit a trojkař se dokáže vypracovat do vrcholné funkce. Když jsi měla vyznamenání na základní škola, proč by měl být problém to udělat? Kdo to posuzuje a hodnotí? Máš pevnou vůli a snaživost. Toho bys měla využít a založit na tom svůj život, co budeš dělat, a jak to budeš dělat. Diplom, vysvědčení je jenom papír.


Avatar uživatele
Zlatý

No, s ohledem na ten učební obor a reálné hodnocení z praxe jsi na tom jako ten plavčík. Víš, ten co byl bezvadně opálený, měl dokonalý chrup a perfektní sestřih, ideálně pasující plavky, prostě skoro celý bezchybný, jen s malou vadou - neuměl plavat. ;) :)

Dej na radu led, udělej si maturitu a pak se dej k fízlům (hlavně nezkoušej OPRAVDU dělat!), kdoví - možná jim vylepšíš renomé. ;) :D :D


Avatar uživatele
Stříbrný

Ne, protože ti věřím.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Vzdělání a práce

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 3065
Zlatý Drap 2069
Zlatý quentos 1318
Zlatý ivzez 1199
Zlatý led 699
Zlatý mosoj 683
Zlatý marci1 625
Zlatý gecco 617
Zlatý hanulka11 564
Zlatý Kepler 498

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.